Jak dopadla naše prvomájová výzva? Přišlo nám několik fotek a také pár příběhů od těch, které si sice zapomněly vzít pod rozkvetlý strom aparát, ale přesto se chtěly o svůj prvomájový polibek alespoň nějak podělit. Děkujeme vám všem, které jste se rozhodly se zúčastnit a doufáme, že vám to spolu bude i nadále výborně klapat! A za rok zase? :)

1. máj 2013Komentáře k fotkám:

Lenka & Marcela

Polibek vznikl v sluncem zalitých jižních Čechách. Bylo to takové stvrzení ročního výročí, které jsme oslavily 27.4. 2013.

Karolína

Prvomájová pusa s mou ženou :).

Petra

Popravdě … náš májový polibek proběhl v nádherném rozkvetlém třešňovém sadu ….. tahle akce, byla jen pro Vás …. a naše pobavení :) (a rozhodně se bavilo i sídliště)

Klára

Šly jsme na procházku a zalíbila se nám jedna krásně rozkvetlá třešeň, tak sme si daly polibek :).

A redakční krysy  se taky vyvětraly… :)

Příběhy bez fotek:

Mariana & Zdeňka

Jsme spolu teprve krátce a Zdeňka navíc bydlí na vesnici, takže jsme si veřejný polibek před všemi nelajzly. Ale u Zdeňky na zahradě jim právě kvetou dvě jabloně, takže jsme se pro jistotu líbaly pod oběma, co kdyby to náhodou jednou nestačilo. Nechtěla bych, aby mi Zdeňka „uschla“ :-D. Fotku bohužel nemám, ale buďte si jistí, že to stálo za to! Miluju tě, čumáčku!

Andrea

Ahoj holky, díky za výzvu, mohla jsem ji použít jako zástěrku při pokusu o sbalení spolužačky. Ví, že jsem na holky a často na tohle téma dělá vtipy, tak jsem jí poslala odkaz na vaše stránky a čekala, jestli se mnou do té výzvy půjde. A šla! Sice jsem ji musela dlouho přemlouvat a vodit po parku asi hodinu, než konečně souhlasila, ale fotku mi zakázala vám poslat. Prej si ji mám nechat na později, až budu v důchodu vzpomínat. Já věřím, že ji příští rok přemluvím zase. Nebo dřív, Májo? :)

Pavla

Fotky sice neposílám, zato jsem 1. květen měla velmi bohatý na polibky. Napřed jsem pod strom nenápadně :D zavedla spolužačku o obědové pauze, odpoledne kamarádku a večer šla na procházku s bývalou, se kterou jsme se také na okamžik schovaly pod rozkvetlým stromem. :) Snad člověk neuschne i v případě, že to přežene. :D