Závody vibrátorůAno, opravdu čtete správně – někde na tomto vyspělém a inteligentním světě se lidé baví tím, že nechávají soutěžit vibrátory. Copak je to proti myším nebo psím závodům? Závody robotů už svět taky zná nějakou tu řádku let a nikoho to příliš neudivuje. Vibrátor je přece ale také takový malý…robot :).

V americkém Las Vegas lidé už prostě neví, jak by utratili peníze, a tak vymysleli závody sexuálních hraček. Konkrétně vám dnes představíme soutěž v rychlosti vibrátorů, vyhrává ten, který prvně protne cílovou čáru. Závody se odehrávají v baru, hrát může až osm lidí a soupeřící vibrátory se perou v tom, který v rychlosti necelé dva kilometry dorazí první do cíle. jak si asi dovedete představit, trasa nebude moc dlouhá – to by se sázející opravdu načekali.

Vibrátory na čtyři tužkové baterie jsou položené na kousku papíru a jednoduše zvítězí ten s nejsilnějšími či snad nejspolehlivějšími vibracemi. Vsází více ženy nebo muži? Hádejte… Vsadíte si, který vibrátor na videu níže vyhraje?