Kino QMáte rády filmy s G/L tématikou? Rády chodíte do kina?

Pak využijte možnosti zasoutěžit si o volný vstup na promítání Kina Q, které zařadilo do svého programu film Místy oblačno (Cloudburst). Tento snímek se stal vítězem filmového festivalu  Mezipatra 2012.

Promítat se bude v pátek 17. května ve 20:30 hod v pražském kině Lucerna, kde se konají pravidelné projekce queer filmů. Hned po skončení filmu bude v kavárně Lucerna pokračovat afterparty s DJs Henriette a Vilémem.

A teď soutěžní otázka:

V kolika státech se mohou legálně oddávat stejnopohlavní páry?
a) 11
b) 15
c) 18

Drobná nápověda: Pozor na země, ve kterých ještě není zákon zcela v platnosti. ;)

Vylosovány budou dvě výherkyně, z nichž každá vyhraje jeden volný vstup.

Soutěž byla ukončena!

Výherci jsou: Tomáš T. a Hanka V., obdržíte informační email s detaily.

záběr z filmu Místy oblačno

Místy oblačno

„Já tě miluju jednatřicet let. Milovala jsem tě, i když jsi ztloustla, i když jsi oslepla,“ žádá drsná romantička Stella o ruku svou partnerku Dot. A tak se vydávají na společnou cestu z amerického venkova „tam, kde je to legální“, na sever do Kanady.
Stella a Dot jsou Thelmou a Louisou v důchodovém věku a v energii, vyřídilce a talentu na průšvihy si se svými předchůdkyněmi nezadají. Jsou na útěku před zákonem, a co hůř, před vnučkou Molly, která chce nechat babičku zavřít do domu s pečovatelskou službou, a zbavit ji tak té nesnesitelné „kamarádky“ Stelly. Po cestě přiberou mladičkého striptéra bez domova a již jako trio odhodlaně pokračují ke státní hranici.
Road movie o lásce tak krásné jako oblaka v západu slunce, o kterých Stella každý večer vypráví Dot, v Praze zahajuje festival za osobního uvedení režiséra Thoma Fitzgeralda, jehož Zahrada k pověšení (1997) zdobí letošní retrospektivní sekci Temné království.“ (zdroj: Mezipatra)