P!nk na The Truth About Love Tour ve PhoenixuMáte lístky? Měly byste! P!nk se svým The Truth About Love Tour navštíví matičku Prahu a svoji show představí již dnes večer v O2 areně.

Jaký bude setlist se nechme překvapit, pravdou však je, že P!nk ho často v závislosti na svojí náladě obměňuje. Jisté je, že zazpívá písně z posledního studiového alba Truth About Love, které vyšlo v září loňského roku a díky povedeným singlům stále slaví úspěch a její písně se několikrát denně hrají v rádiu.

A jak P!nk turné odstartovala ve vyprodaném Phoenixu, kde měla 13. února premiéru, se můžete mrknou níže.

 

 

Vše o turné najdete na thetruthaboutlovetour.com.

Předchozí články:
Už jste viděli nový videoklip P!nk?
P!nk se připravuje na turné „The Truth About Love Tour“!
P!nk má další videoklip k nové desce

A že toho po koncertě nebudete mít dost? Pak pro vás máme perfektní tip, kam zajít na afterparty!

P!nk Afterparty Freedom Night

Pozor pozor, neutíkejte na metro, nechte se na P!nk Afterparty Freedom Night odvézt autobusem od O2 Arény přímo před PM klub ZDARMA!

Během večera v PM clubu vás čeká:
– za mikrofonem: MC Tezy
– za pultem: DJ Henriette a Sunface
– za barem: drinky v akci

Pro hladký průběh večera doporučujeme zakoupit si lístek za klasických 100,- ještě před vstupem do autobusu, získáte tak přednostní vstup do klubu a vyhnete se frontám a zdlouhavému čekání. Doražte hned po skončení koncertu, ať na vás zbyde místo!
Všechny informace o P!nk Afterparty Freedom Night a také mapku, kde můžete nastoupit do připraveného autobusu, naleznete na Facebooku.

Užijte si páteční noc!