plakát k The New NormalThe New Normal, seriál už svým názvem evokující, že něco bude jinak, než jsme zvyklí, a přesto normální.

Sitcom o dvou gayích hledajících náhradní matku, aby společně mohli založit rodinu, seriál, který v září 2012 začala vysílat americká televizní stanice NBC a ve kterém se objevila například i Leisha Hailey z The L Word, byl ukončen po odvysílání první série.

Sitcom z produkce Ryana Murphyho, který rád v seriálech reflektuje právě život gay rodiny, bohužel neměl dostatečně vysokou sledovanost a jeho pokračování už nebude zfilmováno. Fanoušci seriálu tak mohli shlédnout celkem 22 epizod z první řady.

Škoda. Pořad, jak je vidno, nebyl úplně o ničem, protože během jeho vysílání museli tvůrci ustát protesty anti-gay skupin, jakými jsou např. One Million Mums, které se hned po premiéře sitcomu snažily zabránit vysílání dalších epizod. One Million Mums, tedy Milion Matek, je sdružení, které v USA pravidelně brojí proti homosexuálům a podpoře LGBT práv.

Přes nesnáze pořadu a přes rozhodnutí o jeho nepokračování si herci natáčení užili a jsou rádi, že na něm mohli spolupracovat.

Zajímá-li vás víc o The New Normal, mrkněte přímo na stránku televize NBC nebo na youtube.