Katherine Moennig v Ray DonovanZnáte ji jako Shane McCutcheon z The L Word, Kathrine Moennig opět vstupuje na televizní obrazovky.

Showtime brzy spustí nový seriál Ray Donovan, ve kterém Kate Moennig ztvární roli soukromého detektiva (detektivky, chcete-li) Leny, a o kterém jsme vás již dříve informovaly.

Pilot bude odvysílán 30. června letošního roku a následovat ho bude dalších devět dílů první série. Vedle Kate se v hlavní roli objeví Liev Schreiber, kterému bude pomáhat s vyšetřováním zapeklitých, důvěrných a kontroverzních případů mezi hollywoodskou smetánkou.

Lena, 28 letá, temná a vášnivá vyšetřovatelka, tak ji popisují scénáristé. A jak vidí svoji postavu sama Kate? Lena pracuje pro Raye (Liev Schreiber), a během vyšetřování se pohybuje ve světě, o kterém jen málokdo ví, a abyste v tomto světě přežili, nesmíte mít slabý žaludek nebo mít strach, a právě to se na ní Kate líbí, Lena není žádná srágora. Zároveň potřebuje vzhlížet k někomu, jako je právě Ray, a touží také získat respekt a vědomosti, což znamená, že jí nezbývá následovat svého šéfa a jednat stejně, jako on.

Podle traileru se také zdá, že Kathrine bude mít opět slabost pro něžné pohlaví. ;)