Evan Wood
natočila snímek A Case of You, který se snaží navázat na aktuální dění v online světě – hlavní hrdina Sam každodenně prohlíží Facebook své platonické lásky Byrdie, domnívá se, že čím víc „lajků“ pod její fotky a příspěvky dá, tím jí bude blíž. Jak bude Sam úspěšný či neúspěšný, běžte mrknout do kina. Společně se ale podívejme, jak je na tom se sociálními sítěmi Evan.

Facebook prý používá pouze pro osobní účely a její (smyšlené) jméno zná jen rodina a její přátelé. Avšak, co můžeme sledovat, je Twitter. Evan si ho oblíbila! Nejen, že zde sleduje aktuální dění, ale vyměňuje si i názory s jinými lidmi. A, že se nebojí ani palčivých témat, dokazuje vyjádření se o její bisexualitě, které učinila právě prostřednictvím sociální sítě Twitter.

Tuto cestu zvolila tak trochu i ze zvědavosti – zajímal ji totiž postoj ostatních lidí k této problematice a baví ji diskuze, která pod jejími příspěvky vzniká, příběhy, které lidé v závislosti na jejích vyjádřeních, vyprávějí. Věří ve světlejší zítřky nejen proto, že americký prezident Barack Obama podpořil homosexuální manželství. Ale také díky tomu, že čím dál tím víc lidí veřejně přiznává svou bisexuální či homosexuální orientaci, což v době jejího dětství nebylo běžné. Říká, že je čas přestat mlčet, aby byla homosexualita všeobecně brána jako společensky přijatelná věc. Se svým vyoutováním čekala až na dobu, kdy bude, dle jejího mínění, dostatečně stará, aby její vyjádření nevyznělo pouze jako fráze nebo pokus o získání pozornosti, ale aby bylo jasné, že to myslí vážně.

O postoji k jiným ženám mluví ze svého pohledu spíš jako o vztahu muže k ženám, považuje se za romantičku, která zve na večeře a otvírá dveře. ;)

“Yeah, I’m more kind of like the guy when it comes to girls. I’m the dominant one. I’m opening the doors, I’m buying dinner. Yeah, I’m romantic.”

Že nevíte o koho jde? V tom případě mi dovolte Evan trochu představit!

Mladá, krásná, sexy herečka a zpevačka Evan Rachel Wood (*1987) se narodila v Severní Karolíně v herecké rodině a tak není divu, že na filmových plátnech slaví jeden úspěch za druhým. Debutovala ve filmu Strážce tajemství roku 2002, kde si zahrála nadanou houstlistku Emily. Pouhý rok po té (2003) byla nominována na Zlatý glóbus za roli Tracy ve filmu vyprávějícím příběh dvou dospívajících dívek – Třináctka. Od té doby byla obsazena do několika filmů (Cizinec, Den zrady atd.) i televizních seriálů (True blood: Pravá krev). Kdo z Vás by seriály opovrhoval, vězte, že za vedlejší roli v seriálu HBO Mildred Pierce získala nejen další nominaci na Zlatý glóbus, ale tentokrát i na ceny Emmy (pro zajímavost: hlavní role se zde ujala Kate Winslet). Máte-li rádi detektivky, mohli jste ji vidět i v epizodě Kriminálky Las Vegas.

Co se osobního života týče, do roku 2010 byla spojována především s rockerem Marylinem Mansonem. Objevila se dokonce v jednom z jeho videoklipů, konkrétně Heart-Shaped Glasses. Pár několikrát veřejně oznámil rozchod, aby se pak dal zase znovu dohromady. Roku 2012 se provdala za herce Jamieho Bella, se kterým v současné době čeká miminko. To se má narodit v červnu tohoto roku.