Holky na holky? Ne. Holky na parník!

Největší párty pro nás, kterým je lépe po boku ženské krásy, loni vyzkoušela experiment – ne klub, ne kavárna, ani festivalová louka, ale parník Tyrš byl bojištěm, kde jsme se všechny pustily do soubojů o srdce našich milých, závody v požívání všech možných drinků, někdo i do bitvy s mořskou nemocí… Především se ale tančilo jako o život, a protože na tenhle zážitek všechny zúčastněné ještě dlouho v dobrém vzpomínaly, letos si mohou osvěžit paměť.

Freedom Night na parníku TYRŠ

Parník Tyrš vyzdoben do duhových barev a symbolů ženské lásky vyplouvá v sobotu 13. července v 19:00 z Rašínova nábřeží u Palackého náměstí. Vstupenky lze v předprodeji zakoupit za 300 Kč (osobně na akcích FN či převodem), na místě pak budou k dispozici hodinu před vyplutím za 350 Kč. Zároveň pak budou platit jako propustka do PM klubu, který je 5 minut chůze od Rašínova nábřeží (kam se opět vrátíme cca ve 22:30) a kde bude probíhat oficiální afterparty.

Těšit se můžete na oblíbený dresscode hippies, kvalitní hudbu zaručuje osvědčená DJská dvojice Henriette a Vilém se svým speciálním 70′ river setem. Plavbou vás s mikrofonem (ne kormidlem) v ruce provede MC Tezy.

Samotný vstup na afterparty, kde budou hrát DJ Henriette a Sunface, stojí 100 Kč. V nabídce opět najdete speciální ceny drinků.

Potvrďte svou účast a sledujte novinky zde:
www.facebook.com/events/580929535280195