Elton John a David Furnish na obálce časopisu Hello!Elton John (65) se s manželem Davidem Furnishem (50) konečně pochlubili svojí kompletní čtyřčlennou rodinou – představili světu svého druhého syna Elijahu Josepha, který přišel na svět 11. ledna 2013.

O jeho narození jsme vás už informovaly dříve, podstatné však je, že svět do těchto dnů nevěděl, jak vlastně malý Elijah vypadá. Rodinné tajemství ale bylo odhaleno a celá šťastná rodinka se objevila na titulní stránce magazínu Hello!.

Stejně jako jeho starší bratr, i Elijah se narodil té samé náhradní matce jako prvorozený syn Zachary, kterou prý slavný pár miluje „jako sestru“. Kluci jsou přinejmenším nevlastní bratři, protože dárcem vajíčka pro oba dva byla stejná žena, ale jestli je také oba dva odnosila, zůstává neprozrazeno, stejně tak se neví, který z otců je tím biologickým.

Synové Zachary a Elijah na dovolené v Benátkách (29.5.) Sir Elton prozradil magazínu Hello: ‘Jsme s ní velmi úzce spjati (s dárkyní) a během jejího těhotenství jsme s ní byli neustále v kontaktu, sdělovala nám novinky, viděly jsme obrázky a sdíleli všechny ty malé detaily, které dělaly těch devět měsíců tak vzrušující.’
‘Dala nám dva úžasné dary a my teď máme na oplátku povinnost o ni pečovat a důsledně ji udržovat v anonymitě.’

Pár také řekl: ‘Příchod našeho druhého syna na svět zcelilo naši rodinu tím nejvzácnějším a nejúžasnějším způsobem.’
Eltonovi se tak splnil dlouholetý sen, už kdysi si posteskl, jak dlouho na dítě čeká. Dokonce jim byla dříve zamítnuta adopce kvůli Eltonově stáří. Teď se David s Eltonem mohou radovat z rodiny, kterou spolu založili, a předat klukům ze sebe to nejlepší.

A jak to vypadalo, když se Eltonovi a Davidovi narodil první syn Zachary:

Jak v prosinci 2010 vítali na svět prvního syna Zacharyho