dittoMáte rádi extravaganci s notnou dávkou punku? Pak Vás bude jistě zajímat žhavá hudební novinka. Americká punková zpěvačka, skladatelka a lesbička otevřeně podporující LGBT práva, Mary Beth Patterson (*1981), známá pod uměleckým jménem Beth Ditto, byla přizvána k nahrání pilotního singlu „A Rose By Any Name“ nového punkrockového alba skupiny, zařazené do Rock’n’Rollové síně slávy, Blondie.

Deborah Ann Harry (*1945) neboli Debbie, spolu se svou kapelou Blondie oznámila vydání desáté studiové desky s názvem „Ghosts Of Download“ prostřednictvím sociální sítě Facebook. Skupina si ale nechala tajné eso v rukávu a neprozradila termín vydání alba. Můžeme tak s napětím očekávat, kdy se v rádiích objeví zmiňovaný pilotní singl a další nové hity jako  „Take Me In The Night“, „Rave“, „Drag You Around“, „Sugar On The Side“ nebo „Winter“. Věřme, že se máme na co těšit!

Zajímají-li Vás peprnosti, vytáhněme z Bethiny minulosti aférku ze dne 15. března 2013, kdy byla zatčena za druhý stupeň výtržnictví v Portlandu, v Oregonu v blízkosti baru Bungaloo (ze kterého byla vyhozena, protože se zdála být příliš opilá) poté, co zahodila své boty a kabelku uprostřed ulice a křičela „Obama! Obama!“ Za tento čin jí byla uložena pokuta téměř 9000 korun.

Beth plánuje na letošní rok svatbu se svojí snoubenkou Kristen, detaily zatím neznáme.