beth ditto se vdalaS chutí sledujete novinky ze soukromí slavných párů? Ještě raději ty, které se týkají homosexuálních protějšků? Pak především pro Vás máme skvělou zprávu. Již v květnu 2012 jsme Vás informovaly, že Beth Ditto a její přítelkyně Kristen Ogata plánují na letošní rok svatbu. V tuto chvíli vám s radostí oznamujeme, že svatba slavné zpěvačky skupiny Gossip se již uskutečnila :). Dlouholeté přítelkyně si své krásné ANO řekly v intimním obřadu na Havajském ostrově Maui. Přesné datum ale nebylo veřejnosti sděleno.

Beth si vyšla řekněme trochu rebelsky bosky s rudě nalakovanými nehty, přestože se nesla v překrásných bílých šatech ke kolenům od samotného mistra, francouzského módního návrháře, Jean Paul Gaultiera (*1952). Kristen zvolila netradiční oblek, když si místo kalhot vzala šortky. Obě dámy měly kolem krku girlandy z živých květin.

O sňatku se širší veřejnost dozvěděla v úterý 23. 7. 2013 z facebookových stránek skupiny Gossip, když zde byla zveřejněna fotografie ze svatby se slovy (volně přeloženo): „Teď, když jsme se vrátili zpět, můžeme se s Vámi podělit o obrázek ze svatby Beth a Kristen! Mnoho lásky a uznání pro naši rodinu a všechny naše přátele, kteří slavili s námi! A obrovský dík Jean Paul Gaultierovi za opravdu snové šaty!“

Jean Paul Gaultier na poděkování zareagoval na twiteru: „Gratuluji novomanželkám! Vše nejlepší Beth a Kristen! S láskou, JPG.“ Naše redakce se ke gratulaci jak jinak než přidává a novopečeným manželkám přeje moře teplé, dlouhotrvající lásky :).