Přinášíme vám soutěž o dvě trička s akcí Circuit, která se odehraje v  polovině tohoto měsíce. Trička jsme pro vás získaly během pobytu ve Španělsku, kde jsme navštívily mnoho gay a lesbických, ale vyloženě i jen čistě lesbických podniků, barů, klubů, kaváren a akcí a vy se tak můžete těšit na bohatou reportáž.

Tato trička se nám do rukou dostala konkrétně v Barceloně na speciální párty jen pro dívky a ženy. Akce se konala v podniku jménem Cabaret Berlin 13. července jako Preparty, resp. Warmup na největší evropskou L party Circuit, která se bude v Barceloně konat v termínu 13.-18. srpna 2013.

Trička jsou dvě, velikost S a M, ale mají velké průstřihy a jsou volnější, ideální jako druhá vrstva na sexy tílko ;). Jsou vyrobené ve Španělsku (žádná Čína nebo Kambodža!) a jedná se o značku ES Collection, španělského výrobce pánské módy pro gaye.

Tuto soutěž můžete brát zároveň jako pozvánku na akci, pokud se nechystáte na letošní Prague Pride, která je ve stejném termínu a stále váháte nad tím, kam vyrazit na dovolenou či na prodloužený víkend, je Circuit jasná volba! V Barceloně najdete mnoho LGBT friendly podniků a budete mít na výběr i v případě gay a lesbických pláží!

Ptáte se, jaká je tedy soutěžní otázka, co udělat proto, abyste vyhrály právě vy?

Napište nám jméno Španělky, která je podle vás nejvíc sexy a chtěly byste s ní strávit noc. Napište nám pomocí kontaktního formuláře a nezapomeňte uvést, proč jste si vybraly právě tu vaši „favoritku“. Dvě nejzajímavější odpovědi vyhrávají po tričku a samozřejmě se dočkáte i článku s vyhodnocením a se statistikou „oblíbenosti“. Věříme, že nás váš výběr mile překvapí a upozorní nás na neznámá jména, která stojí za to sledovat.

 

Uzávěrka soutěže je 7. srpna, tak neváhejte a zasílejte své odpovědi!

Novinky ohledně Circuit festivalu můžete sledovat na Facebooku. Měly bychom zmínit, že Circuit není jen pro ženy, jeho druhá polovina je věnována mužům. Kompletní program a všechny potřebné informace naleznete na oficiálním webu www.circuitfestival.net.

 Circuit festival