Pink s vlajkouP!nk je právě na koncertní šňůře ke svému albu The Truth About Love a konkrétně v australském Sydney si střihla výstup s duhovou vlajkou. Jak už to tak bývá, vždy se najde nějaký chudák, kterému veřejná podpora LGBT komunity vadí. Jen je škoda, že je to zrovna fanoušek P!nk, která práva LGBT dlouhodobě podporuje.

P!nk se k duhové vlajce od diváků dostala při písni Trouble a začala s ní hrdě mávat, což vyvolalo u obecenstva mohutné veselí. Posléze si ji pověsila na krk jako šál a pokračovala v show. Reakce homofobů na sebe nenechaly dlouho čekat a na Twitteru ji začali pojmenovávat tou nejhorší nadávkou, jaké asi zrovna byli schopni – že prý je lesba.

P!nk byla ale takovýmto tweetem dle svých slov potěšena a spíše to pro ni byl kompliment. Proč? Protože většina jejich oblíbenců je prý teplá. „Hatery“, tedy chronické „nesnášeče“, jak by se dalo do češtiny snad přeložit, pak vyzvala, aby se trošku snažili a přišli aspoň s nějakou lepší urážkou, když už mají na Twitteru k dispozici 140 znaků.

Video z koncertu naleznete níže.