Ellen ve své talk showAno, je to tak! Jedna z největších komiček vůbec, Ellen DeGeneres, bude moderovat nejprestižnější udílení filmových cen – Academy Awards, jinak také známé jako předávání Oscarů.

V její kariéře je to podruhé, co vystoupí na podiu a bude moderovat již 86. ročník této tradiční události filmového průmyslu, která proběhne 2. března příštího roku v Hollywoodském Dolby Theatre.

Podle producentů (Neil Meron a Craig Zadan) „Ellen všude milují“ a to právě díky jejímu smyslu pro humor a zároveň lidskosti, s jakou umí vystupovat a bavit publikum.

„Jsem nadšená, že budu podruhé uvádět Oscary. Víte, co se říká – do třetice všeho dobrého.“

Poprvé uváděla Ellen tuto ceremonii v roce 2007, kdy ji kritika ohodnotila velmi kladně. Pro letošní ročník k jejímu zvolení přispěl především fakt, že je všeobecně známá a oblíbená moderátorka a také publikum po některých předchozích nevydařených moderátorech (např. Anne Hathaway s Jamesem Franco) bude tento večer bavit profesionálka, která to má v krvi. Jak jistě víte, Ellen má svůj vlastní pořad – talk show The Ellen Show, která už 45x vyhrála cenu Emmy. Jak by pak proti ní mohl někdo něco namítat?

Přikládáme ještě odkaz, Ellen nezapomněla o Oscarech také zatweetovat.