plakát Beach ragbyMáte rády sport? Chcete strávit Prague Pride aktivně? Pak si přijďte 16.8. v 17 hodin zahrát do areálu Hamrsport Záběhlice (ul. Záběhlická, Praha 10) beach ragby!

Na událost vás zve LGBT sport klub Alcedo Praha, který kromě beach ragby pořádá v rámci Prague Pride také beach volleyball a touto cestou by organizační tým rád pozval další dívky, aby se hlavní beach ragbyový turnaj rozrostl o nové týmy a aby si i ty, které si nejsou jisté, přišly ragby vyzkoušet a s největší pravděpodobností také zjisit, že „lepší a zábavnější sport prostě není a zdravý duch ve zdravém těle se cení“, jak říká Katka, členka Alcedo.

Podle toho, jak velká bude účast, se hráčky rozdělí do týmů – tým je pětičlenný, je dobré mít dva lidi na střídání. Je tedy možné přijít už v týmu nebo i jako jednotlivec. Hrát se bude hlavně pro radost, ale přecejen malý turnaj to bude. ;) Hlavní cena bude nový beach ragbyový míč a trofej.

Součástí areálu je restaurace, občerstvovat se je možno za chodu dle libosti. Zahrát si může přijít opravdu kdokoli, kdo alespoň sem tam něco dělá. A obecenstvo je též vítáno, to je jisté! Startovné je 50 kč a registrace je možná buď na místě před pátou hodinou, nebo ještě lépe dát vědět na katerina.v@alcedopraha.cz (zde taky možné další info).

Ještě přidáváme odkaz na fotky z jarní akce.