Máme tu vyhodnocení soutěže o dvě trička k mezinárodní L akci Circuit 2013, která začíná 13. srpna 2013. Moc děkujeme za všechny soutěžní příspěvky, které nám došly a gratulujeme výherkyním Katce a Elišce a doufáme, že trička udělají radost :).

A které Španělky vás tedy dostávají do kolen, se kterou byste šly na rande nebo s ní strávily noc? Mnohým z vás se vybavila pouze Penelope Cruz nebo její sestra Monica. Uznáváme, obě jsou kus, ale jsou to už trošku „ohraná“ jména, nemyslíte? Pojďme se podívat na vítězky našeho klání.

bebePrvní z nich se jmenuje Bebe Rebolledo Vila a říká si zkráceně Bebe. Narodila se 9. května roku 1978 ve Valencii a vzhledem k tomu, že od malička inklinovala k hudbě, není překvapením, že se jedná o úspěšnou zpěvačku. Zkusila si taky roli herečky a vidět jsme ji mohly například ve filmech Chaotická Ana nebo Kouzelná moc víly. Roku 2004 vydala své první album s názvem Pafuera telerañas, které bylo obrovským mezinárodním úspěchem hlavně ve španělsky mluvících zemích, v Itálii a v Řecku a díky němu vyhrála v Latino Grammy Awards cenu za Nejlepšího nového umělce a celkem získala 5 nominací. Největším hitem byla píseň Malo.

Už jen z přebalu alba by se zdálo, že je Bebe na holky, ale zdání klame. Ke své sexualitě se nikdy nechtěla vyjadřovat, ale vzhled není vždy tím správným vodítkem, možná šlo jen o úspěšný způsob jak získat více fanynek. Všechny její texty mluví o mužích a proti mluví i fakt, že příteli porodila v roce 2010 dcerku Candelu. Ale snít můžeme dál, třeba je bisexuální ;). Kdo má rád španělskou muziku, bude se mu líbit i její poslední album s názvem Un pokito de rocanrol a kdo rozumí španělsky, jistě si vychutná píseň Me Pintaré, kde se s tím Bebe rozhodně nese*e. Text je velmi přímočarý a dráždivý a klip jde ještě dál.

Níže najdete videoklip k písni Mi Guapo, ať si ji můžete i poslechnout. Bebe si vybralo hned několik z vás, kvůli očím, jejímu zpěvu, sex appealu a drsnějšímu stylu. Není divu ;).

Druhou Španělkou, kterou bychom vám chtěly blíže představit, je dvacetiletá (!!!) basketbalistka Queralt Casas, která se narodila 19. listopadu 1992 v Gironě a již teď se může pyšnit titulem Mistryně Evropy (z letošního šampionátu ve Francii). V letech 2010 až 2012 hrála za CDB Zaragoza a pak dostala nabídku hrát pro klub Minnesota Lynx, který hraje WNBA (Ženskou národní basketbalovou ligu).

Jestliže vám něco říká Lynx a jeho basketbalistky, pak je to možná kvůli Seimone Augustus, otevřené L hráčce tohoto týmu, o které jsme vás už dříve informovaly. Říkáte si, že Španělky jsou přece vesměs malé a není to národ basketbalistek? Ano, to máte sice pravdu, ale basketbal má v zemi velkou tradici a Queralt měří na tamní poměry „úctyhodných“ 177 centimetrů. V porovnání se Seimone to není žádný handicap, ta měří „jen“ 183 centimetry.

A jestli je Queralt taky na holky jako Seimone? Kdoví, zatím jsme na žádnou takovou informaci nenarazily. Zaujal nás její talent, ale samozřejmě i vizáž nevinného andílka.

Přemýšlíte, jestli jsou i další basketbalistky ze Španělska možný předmětem zájmu českých L slečen a žen? Kdo má rád trošku exotiky, toho by mohla zaujmout Cindy Lima, redakci se pak líbila ještě Anna Montañana nebo Alba Torrens (zde by měl gaydar zafungovat na první pohled).

A které další rodačky Pyrenejského poloostrova byste rády dostaly do postele? Z těch známějších vybíráme tyto:

Herečku Àstrid Bergès-Frisbey, nar. 26.5.1986
Mohly jste ji vidět například v Pirátech z Karibiku: Na vlnách podivna nebo ve francouzském slaďáku Studnařova dcera. Křehká, že?

 

 

Herečku a zpěvačku Najwu Nimri, nar. 14.2.1972
Mohly jste ji vidět například ve filmech Otevři oči (který se dočkal remaku s Tomem Cruisem – Vanilkové nebe), Milenci ze severního pólu, Sex a Lucía nebo Metoda. Najwa už je sice trošku starší, ale sex appeal pořád má!

 

 

Aura Garrido

Herečku Auru Garrido, nar. 29.5.1989
Mohly jste ji vidět ve filmech El Cuerpo nebo Maturita duchů. Čeká ji ještě slibná kariéra, ve Španělsku účinkovala v několika populárních seriálech (rozuměj telenovelách) a třeba se jednou objeví i v hollywoodském snímku!

 

Sonia LafuenteKrasobruslařku Soniu Lafuente, nar. 7.12.1991
Národní šampionka původem z Kanárských ostrovů, na letošním Mistrovství Evropy skončila na 7. místě.

 

 

 

A tipy od redakce:
Norma Ruiz
Sandra Collantes
Inma Cuesta

…a samozřejmě Elena Anaya, která brilantně zahrála lesbu ve filmu Habitación en Roma.

PS: Pokud byste měly obavy, že neumíte dostatečně cizí jazyk, nevěště hlavu. Vášeň slova nepotřebuje ;).