Prague Pride 2013 holkyTěšili jsme se na to 364 dní. Zítra přichází den D, kdy se můžete přidat k průvodu Prahou a vyjádřit tak své sympatie k LGBT menšině. Jsi lesba? Gay? Jsi hetero a máš teplé přátele? Je tvůj příbuzný homosexuál a chceš ho podpořit a oslavit se všemi jeho den? Nebo se prostě jen chceš dobře pobavit?

Pak doraž ve 13 hodin na ulici Na Příkopě, odkud se ve 14 hodin vydá průvod centrem Prahy směrem na Letnou.

Trasa průvodu: Na Příkopech, nám. Republiky, Revoluční, Dlouhá, Staroměstské náměstí a pak Pařížskou ulicí až na Letnou. Předpokládaný příchod na Letnou je v 16 hodin.

Prague Pride 2013 mapa

Hodinku čekání před vypuknutím samotého pochodu vyplní DJ, průvodu samotného se již tradičně zúčastní alegorické vozy, které povezou skvělou hudbu a výbornou náladu. Přijít můžeš jak v „civilu“, tak v kostýmu, představám se meze nekladou, prý však frčí duhová barva. ;)

Na Letné nás pak všechny čeká zábava až do večerních hodin: DJs a koncerty – line up obou stageí zde, JarmarQ, plno zábavy a občerstvení.

Specialitou pro slečny je Freedom Night tramvaj, která bude přistavena na zastávce Špejchar ve 22 hodin a všchny sLečny, dívky a ženy odveze na L párty. Tramvaj bude pouze jedna (kapacita cca 150 lidí) a odjíždět bude v momentě, kdy bude naplněna. Tak neváhejte a pospíchejte! Sobotní L párty Freedom Night v P.M. Clubu (Trojická 10) čeká!

Prague Pride - Freedom Night Weekend