Jak zachytila pochod Prague Pride 2013 redaktorka Leonita? Podívejte se!

Její dojmy v porovnání s loňským rokem?

Méně hudby během průvodu = méně alegorických vozů

Méně cizinců

Mnohem užší ulice – proč nikdo neodtáhl auta, která tam zavazela a neměla tam co dělat?

Lepší hudební program na stagei s DJi

Stan nejmenovaného pivovaru – proč proboha nebyly označeny fronty, které byly na pivo a které ne nealko? Lidi pak stáli ve frontě třeba čtvrt hodiny, aby zjistili, že jim nikdo pivo nenatočí, protože pivo se točilo vedle…

Kurňa ten kopec!!!!

Ale jinak to byla paráda a moc děkuji pořadatelům za pořádný kus práce! Už teď se těším na Prague Pride 2014. Hlavně mě jako vidlačku potěšila velkolepost té akce ;). Každopádně jsem si užila skvělý týden s Prague Pride, i když jsem z programu navštívila jen Piazzetu (ale zase několikrát!!!) a samotný pochod. Do budoucna více takových prostorů jako byla právě Piazzeta, nejlepší byla asi možnost setkat se se známými i neznámými lidmi a užít si netradiční program, ať už v podobě ulítlého finskofrancouzského filmu nebo uměleckého tance, kdy si borec  z pusy vytáhne rybu. Za mě jednička s hvězdičkou!

Předem se omlouvám za chybějící fotky z Letné, baterka ve foťáku odešla po prvním pivu… Ale budeme mít pro vás více fotek v dalším fotoreportu! A pokud chcete tu „vaši vlastní fotku“ v originální velikosti, napište nám ;). 

A jinak mě krapítek namíchly ty reportáže pro „většinové“ deníky jako MF Dnes nebo Právo. Všude vyfocení jen samí exoti a jedinci mužského pohlaví. Není pak divu, že se na lesby zapomíná (nic proti, kluci, určo to není vaše vina…).