Máme tady poslední várku fotek z pochodu Prahou v rámci festivalu Prague Pride 2013. Jak pochod viděla naše redakce a fotografka Verity?

Letos redakce nově poseděla v Cafe Flirt, kde bylo příjemné prostředí a slibný prostor, a naopak byla nepříjemně zaskočena podnikem Cafe Cafe na Rytířské ulici, kde navzdory cenám obsluha vázla a ani by se nedalo říct, že byla příjemná. Přišlo nám to jako „hosti přijdou, hosti odejdou, hlavně, ať už to máme za sebou“.

Nutno dodat, že letos nás žádné podniky neoslnily tolik, jako třeba loni Q Café či Érra Café.

A teď už slíbené fotky!

Tímto chceme za Queermag.cz poděkovat pořadatelům za jedinečný ročník festivalu a vyzdvihnout nápad s Piazzetou Národního divadla. Tohle místo krásně všechny spojilo dohromady, ať to byli jen zvědaví kolemjdoucí, lidé toužící po seznámení nebo ti, kteří se zde chtěli sejít se starými známými. A hlavně samozřejmě onen multikulturní program, líbilo se nám promítání filmu Nechte moje lidi jít, taneční představení Think Fish, ale především Silent Disco! Skvělý nápad, bylo to pro nás poprvé a slovo párty tak dostalo nový význam. Sejdeme se na „plácku“ i příští rok? :)