Alain DelonVětšina našich maminek jej jistou část svého života zbožňovala a považovala ho za sex idol. 77letý herec, který ztvárnil hlavní role ve filmech jako Černý Tulipán, Rocco nebo Gepard se mnoho let mohl co do oblíbenosti a slávy ve Francii srovnávat jen s J.P. Belmondem a byl známý hlavně díky rolím milovníků a drsných chlápků.

Teď se v interview pro televizi France 2 vyjádřil, že být gayem je proti přírodě a že muži jsou na světě proto, aby se dvořili ženám. Když se ho moderátoři zeptali na jeho kontroverzní postoj vůči rovnému manželství a tomu, že by páry v takovýchto manželstvích neměly mít děti, řekl:

„Ano, je to proti přírodě, je mi to líto. Jsme zde, abychom milovali ženu, dvořili se jí, ne abychom flirtovali či se nechali balit muži.“ … „Já nejsem proti rovnému manželství, to je mi fuk, ale jsem proti adopci dětí.“

Reakce na jeho prohlášení na sebe nenechaly dlouho čekat, moderátoři posléze Delonovi sdělili, že dostali mnoho naštvaných zpráv na Twitteru a dalších sociálních médiích, s čímž se herec vypořádal po svém:

„Co nechci, je aby mohli adoptovat. Ale to nebudeme pořád rozebírat nebo z toho bude úplně jiné téma.“

Claude Serraute (*1927), oblíbená francouzská spisovatelka, k tomu řekla: „Je to proti přírodě, milovat sám sebe tak moc jako on.“

Jen dodáme, že Delon si zahrál bisexuálního vraha ve filmu V plném slunci z roku 1960, který se dočkal několika remaků včetně toho s Mattem Damonem v hlavní roli – Talentovaný pan Rippley. Že by ho tato role tak poznamenala?

Přikládáme video ze zmíněného interview: