Pozvánka na brněnskou Freedom Night, která se uskuteční v sobotu 28.9. od 22:00 v klubu 7. nebe (ul. Jánská 9, Brno). Tentokrát se Freedom Night přemění na pyžamovou párty!

O zábavu se kromě DJek Femme a Henriette a všemi oblíbené moderátorky MC Tezy postará také Queermag.cz se svojí soutěží. Proto neváhejte a přijďte v sobotu do 7. nebe!

My v redakci už žehlíme límečky nošních košil, rolujeme chlupaté ponožky a chystáme spací čapky. V čem přijde Henriette? Kdo bude mít trenky se srdíčky? A kdo přijde jen v negližé?

Pyjamas Freedom Night - BRNO

Oficiální pozvánka Freedom Night:

Stává se vám někdy, že máte jít večer na párty, a abyste byly pěkně svěží, jdete si ještě na chvíli dáchnout? Jenže komu se pak chce zase vstávat, líčit se, převlékat a připravovat? … Naštěstí na další párty v brněnském klubu 7.nebe tohle vůbec řešit nemusíte, spíš naopak!
Chystáme se uspořádat párty, kde to nejoriginálnější „postelové“ oblečení vyhrává! Tak vytáhněte pyžámka, noční košile, čepičky, vytahaná trička nebo trenky…

Těšit se můžete na DJs Femme a Henriette, klasické karaoke povede MC Tezy. Nutno dodat, že pro vás máme ty úplně nejnovější hity, takže pokud máte právě teď nějakou oblíbenou rádiovku, klidně můžete předvést, jak se s ní popasujete vy!

Připraven bude i duhový Rainbow Shop na nějaké ty doplňky a suvenýry…
Vstupné klasických 100Kč

O akci se dočtete také na Facebooku.