Jodie FosterDrby hýbou světem! Posledních 24 hodin se po internetu šíří novinka, že Jodie Foster (50), oscarová americká herečka, která se začátkem letošního roku oficiálně vyoutovala (více čti pod Jodie Foster se dodatečně vyoutovala, jen tak pro pořádek), začala randit s fotografkou Alexadrou Hedison (44). A že je vám i její jméno povědomé? Nemýlíte se, znáte ji ze seriálu The L Word!

Abychom vám nastínily souvislosti, Alexandra Hedison je ex přítelkyní světoznámé komičky Ellen DeGeneres, o které jsme také nejednou psaly. Strávily spolu krásné tři roky.

A Jodie? Ta se v roce 2008 rozešla se svojí dlouholetou partnerkou Cydney Bernard, žily spolu od roku 1993 a vychovávají dva syny.

Alexandra HedisonJak už to tak bývá, odhalené hrdličky (zatím) nic nepotvrdily, tudíž můžeme o jejich medializovaném vztahu jen spekulovat a představovat si, jak se asi holky mají. ;) Pár by to byl rozhodně krásný!

Doposud nezbývalo nic než věřit neověřeným citacím typu „naprosto se do sebe zamilovaly“ či „je to mezi nimi vážné!“, které vypustili z úst jejich anonymní přátelé, pokud vůbec někdo. Ale drby se pomalu stávají skutečností, dnes vyplula na povrch jejich společná fotka, která je možná právě tím hledaným důkazem.

Jodie s Alexandrou

Přejme Jodie a Alex krásné podzimní randění a těšme se na další novinky, jak to s nimi vlastně je. Pro připomenutí Alexandry Hedison v „L Wordu“ přikládáme peprné videjko – Dylan (Alexandra) s Helenou.

 Další video třeba zde. ;)