LGBT komunita se rozrostla o další bisexuální krásku. Charismatická tmavovláska, exotická americká herečka Mayte Michelle Rodriguez pocházející z Texasu (*1978) se v médiích konečně vyjádřila ke své sexuální orientaci a potěšila tak její obdivovatelky, které tajně doufaly, že fámy o její homosexualitě se zakládají na pravdě.

V rozhovoru pro Entertainment Weekly se bez jakéhokoliv studu rozvyprávěla o dotěrných dotazech ohledně její orientace a dala tak jasně najevo, že do jejího soukromí nikomu nic není, přesto byla velmi otevřená a potvrdila, že má ráda i holky. „Nechci mluvit o tom, co dělám se svou vagínou, proto to všechny zajímá. Nikdy jsem s nikým nešla po červeném koberci a tak se všichni diví. Navíc hraji hlavně butch holky, takže všichni předpokládají, že jsem lesba. A nejsou příliš daleko od pravdy. Byla jsem na obou stranách, dělám si, co chci.“ Nové zprávy se nám zamlouvají o to víc, že v minulosti zvěsti o své náklonnosti k něžnému pohlaví několikrát popřela.

Chcete-li se pokochat Michellinou krásou, máme pro vás několik tipů na filmy, ve kterých se blýskla.  Ve výrazné roli se na plátně poprvé ukázala v nízkorozpočtovém snímku Girlfight (r. 2000), v němž si zaboxovala v roli teenagerky Diany Guzmán. O rok později už si to svištěla v akčním filmu Rychle a zběsile. Pokud ji někdo v těchto snímcích nezaregistroval, zajisté to udělal v roce 2003, kdy se stala součástí jednotky S.W.A.T. – Jednotka rychlého nasazení, případně roku 2004, kdy s ní chtěli být všichni Ztraceni nejen v seriálu, že dámy? Poté následovaly další kvalitní snímky, z nichž nesmíme zapomenout na sci-fi film z roku 2009 Avatar, v němž se nám otevřel neuvěřitelný svět, do kterého Michelle krásně zapadla. Nejnovější filmy z její herecké filmografie jsou například Turbo, Second Act nebo Machete zabíjí. V příštím roce se můžete těšit na Rychle a zběsile 7 ;)

Oslnila-li Vás Michelle natolik, že o ní chcete vědět více, nabízíme k prolistování i její oficiální web: www.michelle-rodriguez.com.

Přidáváme ještě video pro stávající i budoucí fanynky z focení z roku 2011. Michelle je tak nějak předurčená být drsňačkou, nemyslíte?