Jennifer Beals a Lauren Lee Smith si spolu zahrají v nezávislém snímku s názvem „Cinemanovel“.  Bude to jejich třetí společný projekt po seriálu The L Word z prostředí losangelských leseb a filmu „A Night for Dying Tigers“, který měl premiéru na filmovém festivalu v Torontě v roce 2010.

Jenifer Beals aka Bette Porter asi představovat nemusíme, ale možná se ptáte, koho ztvárnila Lauren Lee Smith v seriálu The L Word. Postavu šéfkuchařky Lary jsme mohly v seriálu sledovat celé tři sezony a mnoho z nás jí určitě nepřálo srdce tenistky Dany Fairbanks, kterou si střihla krásná Erin Daniels. Lara totiž „bránila“ vztahu Alice a Dany, schválně, komu jste fandily vy? :)

Lauren se v novém snímku objeví v roli Grace, mladé ženy, která po otci filmaři organizuje vzpomínkovou retrospektivu jeho filmů a díky tomu se dozví více o své vlastní temné stránce. Jennifer pak bude hrát její nejlepší kamarádku a důvěrnici. Film bude mít rozpočet „pouhých“ 100 000 dolarů a natáčet se bude nejspíš v kanadském Vancouveru, kde probíhalo natáčení i několika dílů The L Word.  Režisérského křesla se ujme Terry Miles, který snímek také produkuje.

Doufejme, že snímek se po natočení objeví i v některém z českých kin například na dalších ročnících filmového festivalu Mezipatra. Přikládáme video z Toronto Film Festivalu 2013, kde se obě protagonistky rozpovídaly o filmu. A jen tak mimochodem, pokud vás stále dostává krása Jennifer Beals, vězte, že jí letos bude 50…