Pamatujete si na loňskou Wrestling Freedom Night s podtitulem Staré pověsti české? Na půvabnou Šárku, nebojácnou Kančici nebo vzpěračku Bivojku? Tehdy měl Queermag.cz možnost zasednout v porotě a sledovat všechny souboje zblízka. A že bylo na co se dívat. Letošní bojová Freedomka nás čeká co nevidět, tak se pojďme podívat, na co se můžeme těšit.

Jungle Wrestling Freedom Night

Chtěly jsme vás pozvat na Jungle Wrestling Freedom Night, která se koná v pátek 18. října v pražském P.M. Clubu. Chtěly jsme to pojmout originálně a seznámit vás s několika profesionálními wrestlerkami, které si zaslouží obdiv. Chtěly jsme vybrat i nějaké to video, které by vás nalákalo. Ale zkuste si zadat do vyhledávače pojmy jako „sexy wrestler“ nebo „lesbian wrestler“. Zvláště to druhé heslo nedoporučujeme vyhledávat v práci či ve škole. Obrázky, ke kterým se proklikáte, jsou trošku… jak to jen říct. Vzrušující a choulostivé?

Pak jsme si ale řekly, že ty sexy wrestlerky, na které jsme narazily, budou spíše úzce zaměřené modelky či „herečky“ (chcete-li) a že ty profesionální wrestlerky budou beztak ošklivé jak noc. Takže kde je pravda? Když jsme nakoukly do „neeroticky zaměřených“ zdrojů jako například kdo se probojoval na Evropský šampionát ve wrestlingu nebo na fanouškovské weby o profesionálních wrestlerkách, přiblížily jsme se více realitě. Wrestling je i olympijským sportem, ale spíš je to taková přetahovaná než skoky z výšky, škrcení a komba, jak je známe ze soutěží v USA.

Wrestlerky ze soutěží jako WWE (World Wrestling Entertainment) třeba rády „zápasí“ v podpatcích, ještě raději fotí sexy fotky a všechny jsou samozřejmě hetero (lesba by prý nikoho nepřitahovala). Jejich zápasy jsou tak hlavně o show a o podívané a i když některé chvaty působí hrůzostrašně a bolestivě, soupeřka je na ně připravená a po soutěži si klidně střihne další foceníčko. Zato holky na seriózních soutěžích se opravdu snaží.

Poslední evropský šampionát v ženském wrestlingu se konal v březnu 2013 v Gruzii a níže přikládáme video z finálního zápasu seniorek, váhová kategorie 55 kilo. Soutěžilo se v sedmi kategoriích, od 48 kg do 72 kg. Samy asi uznáte, že to zas taková zábava není, když se soutěží o medaile v trikotech.

Pro srovnání přidáváme trošku zajímavější podívanou v uvolněnějším stylu…

Nutno dodat, že jedna z redaktorek došla k vizuální újmě poté, co pro vás vybírala videa a fotky a natolik ji některá videa vyděsila, že už se na americký a showbusinessový wrestling nikdy nepodívá! Leda byste ji nutily… Nad některými výkony rádoby bojovnic stojí rozum stát, ale chápeme, že mužům se to líbí a ženy to proto dělají kvůli nim. V latexových oblečcích s umělýma pětkama… To snad ale v P.M. clubu neuvidíme.

Takže o čem bude třetí ročník Freedom wrestlingu? Přečtěte si v tiskové zprávě od DJ Henriette!

Tentokrát s jistě příznačným tématem „Jungle“. Jako v předešlých ročnících se můžete těšit na šest tématicky vystrojených soutěžících, mimo jiné Pumu, Lvici, Hadici, možná přijde i Tarzanice. Tyto frajerky mezi sebou poměří nejen svoji sílu a vytrvalost ale také kreativitu a míru exhibice. Tak jako v minulých ročnících vám můžeme zaručit královskou podívanou, tentokrát však s trochu divočejším nádechem.

Večer zahrají DJs: Henriette, Livid
MC: Barbara Hasci
Vstup: 100Kč

Kdy? 18.10. ve 22:00
Kde? P.M. Club & Cocktail bar – Trojická 10, Praha

Nezapomeňte dorazit včas -> HAPPY HOUR 20:00 – 23:00

https://www.facebook.com/events/422497804520854/