Adventní koncert
Adventní koncert

Že je Anetino srdce vřelé a otevřené všem, kteří to potřebují, je již všeobecně známá věc. Naposledy zpívala pro dobrou věc 2. listopadu 2013 a zářila při tom celá Lucerna. Nyní se chystá 1. adventní koncert roku 2013 a Aneta zde samozřejmě nesmí chybět. Těšit se na ni můžete 1. 12. 2013, Česká televize vysílá přímý přenos z Břevnovského kláštera od 17:25 na ČT1. Aneta vystoupí společně s Martou Kubišovou, se kterou si společné vystupování natrénovala již v létě v zajímavém divadelním projektu Touha jménem Einodis. Na pódiu se objeví také Ester Janečková, Jan Potměšil, Petra Janů, Václav Hudeček, Kateřina Englichová, Ondřej Lébr, Hradišťan, Thuri Ensemble, Martinů Voices, Karel Štolba nebo Jan Mráček. Výtěžek z koncertu poputuje občanskému sdružení Práh z Brna.

O.s. Práh již 14 let poskytuje pomoc lidem s duševním onemocněním, především schizofrenií a těžkými depresemi. Pomáhá jim zjednodušit návrat z léčebny do běžného života. Sdružení provozuje chráněné bydlení, chráněné dílny, chráněná pracovní místa např. v kavárnách. O psychiatrických chorobách se stejně jako o homosexualitě příliš hlasitě nemluví (i když LGBT komunita je na tom už mnohem lépe), a tak si troufáme říci, že bychom neměli být lhostejní, nejen proto, že se blíží Vánoce.

Pár míst

Pokud tuto neděli nemáte čas, ale rády byste Anetu ještě letos slyšely, můžete si zakoupit lístek na její poslední pražský koncert v tomto roce a to na akustický koncert se smyčcovým triem a klavírem Pár míst v Divadle Hybernia. Na nově upravenou Vodu živou, Malou mořskou vílu nebo třeba Vzpomínku se můžete těšit 17. prosince 2013 od 19:30. Krásný večer můžete dát třeba své drahé polovičce jako „předdárek“ pod stromeček :). Lístky lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal, Ticketpro nebo v pokladně Divadla Hybernia.

Sledujte novinky na oficiálním webu www.langerovaaneta.cz nebo na Facebooku.