Maria Bello na premiéře filmu MachřiŽe jsme dlouho nepsaly o nikom novém, kdo se v nedávné době vyoutoval? Pravda, mnoho se toho kolem krásných žen nedělo, dnes však přicházíme s pro nás příjemnou novinkou.

Americká herečka Maria Bello (46) vyšla s pravdou ven a to rovnou v deníku New York Times. Marii znáte z filmů jako Láska podle předlohy, Machři, Děkujeme, že kouříte, Soukromé životy Pippy Lee nebo ze seriálu Pohotovost. Ale zpátky k věci.

V „Timesech“ vychází pravidelně ani ne tak sloupek jako spíš esej Coming Out as a Modern Family, ve kterém Maria pověděla svůj příběh o tom, jak doslova vylezla ze skříně před svojí na první pohled tradiční italsko-polskou rodinou, která nakonec vše přijala bez problému, a hlavně jak sdělila svému 12ti letému synovi Jacksonovi, že je zamilovaná do Clare, která je jejímu synovi skoro kmotrou a které chlapec důvěřuje.

Příběh je to jako z pohádky (samozřejmě že z té, která dobře končí) a aby toho nebylo málo, zatweetovala po Dni díkuvzdání fotku její moderní rodiny, za kterou vzdává díky.

Zleva: Maria Bello, Dan McDermott (otec Jacksona), syn Jackson a přítelkyně Clare Munn.

Přímo na NY Times si můžete přečíst celý její příspěvek. A my popřejme Marii a Clare mnoho krásných společných chvil!