Miley si na MTV European Awards dává jointa (listopad 2013)

Cože?! To si z nás někdo dělá srandu? Opravdu se tato dvě lesbická dvojčata z Kanady vyjádřila, že ukdákaná hvězda ze seriálu Hannah Montana je novodobou Madonnou? Pojďme se podívat, co je k takovému tvrzení vedlo.

Sara Quin to řekla v rozhovoru pro britský magazín NME (New Musical Express), který vychází už od roku 1952 a nazvala Miley Cyrus „Madonnou této generace“. Miley Cyrus, americká zpěvačka, která oslavila před pár týdny 21. narozeniny, se aktuálně snaží vymanit z „dětských“ let, která strávila jako populární Hannah Montana ve stejnojmenném seriálu z produkce Disney. Začala tím, že si ostříhala vlasy a začala se svlékat a provokovat snad všude, kde to šlo.

Jen si vzpomeňme na její vystoupení na letošním předávání cen MTV, kde vystoupila v latexovém body tělové barvy a snažila se ojet vše, co se na pódiu nacházelo poblíž … Nevzpomínáte si? Neviděly jste to? No, podívejte se samy.

Miley si tak udělala reklamu na své druhé album s názvem „Bangerz“, které vyšlo v říjnu 2013 a užila si mediální přestřelku s irskou zpěvačkou Sinead O’Connor, která ji varovala, aby ze sebe nedělala prostitutku populární hudby. Naopak podpořit se ji rozhodla Sara, která si myslí, že sebejistota Mileyina těla děsí kritiky a Miley by se neměla nechat odrazovat od svého ztělesňování pop star.

Sara s Tegan
Sara s Tegan

„Je to Madonna téhle generace – nesmírně talentovaná pop star se sílou vlastního těla a sexuality, která lidi děsí. A neustále mění a přepíná styly. „Bangerz“ je částečně elektro, částečně rap, celé je to neuvěřitelné.“

Co si o Miley myslíte vy? Zaregistrovaly jste ji? Posloucháte její druhé album? Zbožňovaly jste ji jako Hannah Montanu? Jen dodáváme, že Miley se v druhé polovině roku 2012 vyjádřila ve prospěch LGBT komunity, kterou podporuje a cení si jí a teplé fanoušky má samozřejmě ráda.