krátký film Tropico
krátký film Tropico

Najdete si půl hodiny a usadíte se ke krátkému filmu Tropico? Po týdnech napínání fanoušků se tento krátkometrážní sedmadvacetiminutový snímek z produkce Ricka Rubina obsahující Laniny písně Body Electric, Gods and Monsters a Bel Air objevil na internetu.

Jako první ochutnávku níže přikládáme minutovou ukázku – velmi umělecký (jak je u Lany zvykem) trailer.

Film, jinak také označován spíše za extended music video přináší modernizovaný biblický příběh, ve kterém se v ráji po boku Ježíše mihne Elvis Presley či Marylin Monroe, Lana Del Rey vystupuje v roli Evy a Adama jí dělá model Shaun Ross. Další ukázky, ze kterých si můžete udělat o filmu trochu větší obrázek, si můžete přehrát na jejím oficiálním kanále Youtube.

Teď si asi říkáte, co má Lana společného s L komunitou? Připomeňme si její videoklip k písni Summertime Sadness z alba Born to Die, ve kterém hraje žalem zasaženou milenku postavy ztvárněnou hollywoodskou herečkou Jaime King. Ano, video otevřeně vypráví příběh dvou dívek, který však nekončí nijak šťastně. Ještě působivější je díky sépiovým barvám, které byly použity.

Lana Del Rey & Jamie King spolu tráví den
Lana Del Rey & Jamie King spolu tráví den

Lana s Jamie spolu ještě letos v srpnu trajdaly po městě a Lana jí u toho málem umačkala ruku, nikdy však nepadlo ani slovo o tom, že by spolu byly více než kamarádky. Pro zajímavost, Summertime Sadness režíroval manžel Jamie Kyle Newman … To však možný vztah Lany s Jamie nevylučuje, že ano ;). Co však podle nás jakýkoliv jejich bližší – rozuměj milenecký – vztah vylučuje je manikůra obou dívek, viz fotka z letošního udílení Zlatých glóbů.