Madonna a Brahim na koncertě
Madonna a Brahim na koncertě

Madonna a její přítel Brahim Zaibat se rozešli. Po více než tříletém vztahu si řekli sbohem, důvod rozchodu však nikdo před médii nevyslovil nahlas, takže nezbývá než spekulovat.

O tom, že mezi ní a osmadvacetiletým tanečníkem Brahimem něco není v pořádku, se mluvilo od chvíle, kdy Madonna odjela společně se svým bývalým manželem, hercem Seanem Pennem pomáhat koncem listopadu na Haiti (syn Rocco a Sean, Madonna s dětmi v nemocnici na Haiti). Že se pár skutečně rozešel, potvrdila i Madonnina mluvčí Liz Rosenberg.

Madonna na Instagramu napsala:
„The only way we know we love ourselves and the people in our life is by the agreements we are willing to make and keep“
„Jediným způsobem, jak lze vědět, že milujeme sebe a lidi v našem životě, je podle toho, jaké chceme vytvářet a dodržovat vzájemné dohody.“

Madonna & Brahim
Madonna & Brahim

Před Brahimem Zaibatem chodila Madonna s jiným mladíkem, brazilským modelem jménem Jesus Luz (ročník 87). Buď je tak neponaučitelná, jsou pro ni nepřekonatelně přitažliví anebo je to skutečná láska, kdo ví, nicméně nemáme jí co zazlívat. Spíše bychom jí přály někoho stabilnějšího… Hodného, pěkného a podobně starého manžela, se kterým se budou moci vystát, a on bude mít výkonnost mladých chlapců. Není to trochu sci-fi?

Nicméně Madonna stále zůstává na vrcholu žebříčku žen, pro které by se i gay zapomněl. O Madonně nesní jen muži, její fankluby jsou plné dívek a žen, které o ní noc co noc sní a stále doufají, že jednou dostanou šanci. Nechme se překvapit, kdo bude další. Zatím můžeme vzpomínat na staré dobré časy, kdy byla Madonna vdaná za britského režiséra Guye Ritchieho.

Připomínáme Madonnin secretprojectrevolution, o kterém jsme psaly v tomto článku, kde diva bojovala za revoluci lásky a svobodu všech, kteří jsou ve svém životě omezováni. A na závěr si dáme jedno sexy video k MDNA tour z loňského roku ;).