Tisková zpráva

Je to tady! Dovolte nám představit The Real Czech Lesbians Calendar.

Žádné profi modelky, které zapózují s dívkou v rádoby sexy scénce, načež se večer vrátí ke svému příteli. Nic takového. TRCLC pro vás nafotily holky, které mají rády holky. Obyčejné slečny, které můžete potkat na ulici, ve škole, v práci… Ať už se jedná o organizaci, modelky či fotografky, celý tým jede na stejné vlně. Za tímto skvělým projektem se skrývá bezpočet hodin úsilí několika desítek lidí z celé republiky, kteří se rozhodli spojit síly a konečně vytvořit pro komunitu něco hmatatelného. A věřte nám, povedlo se!

TRCLC
Právě máte tu možnost nahlídnout pod pokličku a seznámit se s finální prací týmu TRCLC.

Cena kalendáře, který je ve formátu A3, je 250 Kč + poštovné (případně osobní předání v Praze). Předpokládané předání by mohlo proběhnout 1. týden v lednu 2014.

Pokud budete mít nějaký dotaz, napište ho prosím do komentářů na Facebooku nebo do zpráv. Vše se pokusíme zodpovědět.

Závazné objednávky zasílejte na email: czech.lesbians@gmail.com, do předmětu: „Objednávka“. V emailu uveďte počet kusů, jméno, tel. kontakt, adresu a formu předání. Každá objednávka vám bude potvrzena.

Kalendář, který vznikl, tu je díky usilovné práci celého týmu a vás všech, ať už jste projekt podpořili svou účastí, návrhem či komentářem nebo tím, že se vám náš projekt líbí a jste tu s námi. Velice vám děkujeme za přízeň!!!

Váš tým TRCLC ♀♀