Oscar Promo 2014
Oscar Promo 2014

Akademie filmových umění a věd představila oficiální trailer k udílení Oscarů za rok 2013, v němž hraje hlavní roli televizní ikona, moderátorka letošního galavečera, Ellen DeGeneres. Akademie vsadila na hvězdnou show, v níž Ellen tančí s 250 muži a ženami oděnými do smokingů v rytmu písně „The Walker“ od indie pop skupiny Fitz and The Tantrums. Trailer je vysílán v amerických kinech od 3. ledna 2014, zveřejněn je také na stránkách oscar.go.com a abyste ho nemuseli složitě vyhledávat, přikládáme ho na konec článku ;).

Jak je vidět z reakcí všech zúčastněných, práce na traileru byla skvělým zážitkem a pro mnohé i splněným přáním. Režisér traileru, nový člen Akademie, Paul Feig si spolupráci s Ellen a choreografem, freestyle tanečníkem, Stephenem „tWitch“ Bossem nemohl vynachválit: „Můžete-li pracovat s Ellen, tWitch Bossem, Allison Holker a 250 úžasnými tanečníky na hudbu Fitz and The Tantrums na oscarové promo, je to splněný sen! Jen když to říkám, točí se mi hlava a jsem vyčerpaný. Musím si hned teď lehnout.

Dle Ellen byl nejvyšší čas udělat něco takového: „Byl nejlepší čas udělat přesně toto. Miluji Paula, miluji tWitch, miluji Fitz a mám ráda většinu The Tantrums.

Dodejme jen, že Ellen si jako moderátorku vybrali producenti Craig Zadan a Neil Meron bez váhání: „Jsme nadšeni, že Ellen bude moderovat Oscary. Jako dlouholetí přátelé jsme vždycky doufali, že najdeme společný projekt, a nic nemůže být víc vzrušující, než spolupráce na Oscarech. Je jen málo hvězd, které mají dar pro komediálnost jako Ellen, navíc prezentovaný s vřelostí a lidskostí. Ona je vždy milá a očekáváme, že publikum v The Dolby Theatre, i lidé na celém světě, budou stejně nadšeni touto zprávou jako my.

A nezapomeňte, nominace na Oscary budou zveřejněny už 16. ledna a samotné udílení cen proběhne 2. března!