Pozor pozor! Speciální edice Freedom Night se blíží!

Freedomka s titulem Laser Game Freedom Night, která se uskuteční v sobotu 25.1. v 7. nebi (Jánská 9, Brno), nabízí tentokrát všem návštěvnicím možnost se trochu odvázat a zasoutěžit si o trenky a redbullovou loď. V klubu 7. nebe je totiž k dispozici prostor na laser game!

Laser Game Freedom Night Brno

Chcete se zůčastnit – co pro to musíte udělat? Stačí, když na Facebooku pošlete soukromou zprávou přihlášku. Přihlásit můžete celý 5ti-6ti členný tým, nebo jen sebe a do týmu budete posléze zařazeny. Po velkou část večera se pak bude odehrávat turnaj, na který si jako účastnice určitě nezapomeňte donést sportovně laděný outfit na převlečení, protože při laser game nezůstane jediné tričko suché ;).

Do laserování vás samozřejmě nikdo nutit nebude a proto necítíte-li se na soutěžení, nezapomínejte, že můžete postávat u baru s pitíčkem a kochat se a flirtovat s přítomnými dámami, nebo si hodit bokem na parketu. Za DJským pultem bude hrát dj Henriette a mikrofonu se ujmou sestry Blažkovy, se kterými budete mít možnost se utkat i mimo taneční plochu v nelítostné bitvě s lasery.

Sleduj událost na Facebooku!

Cena jedné hry: 50 Kč
Vstupné: 100 Kč
Drink v akci: 2x vodka + Redbull: 99 Kč