Jennifer Aniston bude hrát v pokračování úspěšné komedie Šéfové na zabití (v originále Horrible Bosses), které se chystá na podzim tohoto roku, v českých kinech by se mělo objevit 27. listopadu 2014. Proč vás na tento snímek upozorňujeme? Protože si tam Jennifer užije románek se ženou.

Film Šéfové na zabití doslova „vtrhl“ do českých kin v srpnu roku 2011 a sklidil velký divácký úspěch. Černá komedie o třech pracantech, jejichž šéfové jim otravují život, nám představila Jennifer Aniston (11.2. oslaví své 45. narozeniny!) jako nadrženou nymfomanku-zubařku, která svého podřízeného, asistenta Dalea (Charlie Day), vystavuje nejednomu sexuálnímu útoku.

Julia Harris (tak se ve filmu její postava jmenuje) to napřed zkouší po dobrém, pak i během ošetřování pacientů, kteří jsou pod anestetiky a nemohou tak nic vnímat, nakonec Dalea ale jednou pro jistotu omámí také a nafotí s tím erotické fotky, kterými se ho snaží vydírat. Posuďte samy, bylo se na co koukat.

Tři hrdinové se pokusí své šéfy zabít, nakonec se to ale nepodaří (i když jeden z nich zemře rukou někoho jiného). Naopak dojde k satisfakci, v případě Jennifer a její agresivní loudivé zubařky na ni její asistent vymyslí důkladnou lest, kdy ji nechá svádět domněle uspaného pacienta a sám má pak materiál, kterým by ji mohl vydírat (a nechat vyloučit z lékařské komory).

Jennifer ve filmu Millerovi na tripuA teď přišli tvůrci pokračování se skvělou zprávou – Jennifer se ve filmu objeví znovu a tentokrát svede dva muže a jednu ženu! Která hollywoodská herečka budou tou šťastnou? To zatím nevíme, ale podle scénáře si Jennifer nejprve užije s Jasonem Batemanem a dostane se na kobylku i asistentovi v podobě Charlieho Daye, čímž dovrší svůj tah na branku – vyspí se v podstatě se všemi třemi kamarády. Jason Sudeikis jí totiž podlehl už v prvním díle. A nakonec jí bude i to málo, a tak se vyspí s  manželkou Charlieho, ale to jsme teď snad prozradily až příliš.

Každopádně, pokud bude Jennifer ve filmovém pokračování opět tak sexy, o děj některým divákům a divačkám nejspíš zas až tak nepůjde. Jen dodáme, že v létě roku 2013 si Jennifer zahrála striptérku ve filmu Millerovi na tripu, kde odhalila své dokonalé tělo při erotickém striptýzu. Těšíte se?

A na závěr se můžete mrknout na rozhovor s Jennifer o prvním díle. ;)