Třetí DRÔLE (www.facebook.com/droleparty) s podtitulem incognito jsme se rozhodli uskutečnit v sobotu po svátku Svatého Valentýna, tedy 15. února 2014, kdy celý večer bude v duchu poznávaní se a seznamování se – ať už zadaných nebo nezadaných. Je jedno, jestli přijdete v páru, samy nebo v partě kamarádek. Budeme se snažit, aby se každý pořádně pobavil!

DRÔLE incognito

Můžete najít nové přátele, příjemný flirt na jeden večer nebo dokonce i lásku (ať už dlouhodobou nebo jen tu letmou).

Každá z vás dostane u vstupu škrabošku, jejíž barva bude napovídat, co dotyčná chce :). Žlutá bude pro ty, které hledají přátele, modrá pro ty, co by rády našly vztah a pro odvážné máme i fialovou, která znamená flirt (či sex, jak kdo chce). A ne, že nám hned dojde fialová :-D.

První party DRÔLE začínala tanečním číslem mladých krasavic na vysokém podpatku, druhá pokračovala dechberoucím vystoupením akrobatek ze skupiny Mighty Balance (ano, ty krásné dámy, které se ovíjely kolem tyče na pole dance) a ani na třetím vydání této party nepřijdou vaše oči o příjemnou podívanou! Celý večer vám totiž zpestříme vystoupením půvabných tanečnic. Kdo to bude? Na jakou hudbu budou tančit? A v čem? To se nechte překvapit!

Chceme vás i odměnit, ale samozřejmě to nebude zadarmo, v chystané soutěži zvítězí jen ti bystří a šikovní. Více o soutěži se dozvíte na místě, večerem vás bude jako vždy provádět moderátorka :). A kde se sejdeme? Opět v brněnském klubu A Bajo na Náměstí Svobody!

Vstup na party bude do 22:00 za 90 kč a poté za 120 kč. Začněte se šminkovat včas – v deset tam!

Bojíte se, že vám škraboška „nesedne“? My kreativitě meze neklademe, kdo chce, může si nachystat doma svou vlastní škrabošku či tajný kostým, pokud již přijdete vybaveny, budete mít vstup za 90 korun i po desáté hodině večerní.

Drole #3 15.2.2014

A co budeme hrát? Začneme příjemným housem a postupně vás budeme ladit na dance a disco vlnu – věříme, že všichni si přijdou na své (tedy pokud nebudete chtít zahrát Evu a Vaška, to možná naši DJs mít nebudou…).

Zapište si tedy do diáře – Brno, sobota 15.2., klub ABajo, Dům pánů z Lipé, https://www.facebook.com/events/1431204513780305/

A na konec pro zvědavce přiblížíme, co vás čeká příště – chystáme program, kde se můžete naučit párový tanec světového formátu. Tento tanec je momentálně ve světě velmi moderní. Těšte se na dvě super choreografky, které vás večerem provedou. Ale to předbíháme… Snad se uvidíme už v únoru v A Baju!

Váš DRÔLE tým