Americká herečka Michelle Rodriguez připravila nejedné naší čtenářce horkou chvilku v říjnu 2013, kdy svět obletěla oficiální zpráva, že tahle snědá kráska randí i se ženami. Začátkem roku 2014 jsme pak zase z médií zaslechli, že Michelle byla na basketbalovém zápasu s modelkou Carou Delevingne a že si to holky docela užily. Žádná z nich ale nic víc nepotvrdila a tvářily se, že se jednalo jen o kamarádské vtipkování, i když ani jedna z nich svou bisexualitu v té době už neskrývala.

A teď Michelle konečně potvrdila, co se zatím jen šuškalo. Holky spolu chodí a mají za sebou už víc jak měsíc jako pár. O 14 let starší Michelle, 35, se při návštěvě Londýna během udělování cen BAFTA svěřila, že s Carou, 21, není radno si zahrávat.

„Jde to opravdu skvěle. Je tak super. Když jsme spolu začaly chodit, myslela jsem si prostě, že je úžasná a je nám spolu báječně. Ona je ale tvrdá. Nechtěli byste se s ní dostat do křížku.“

Dvojice se vídá na střídačku v Londýně, který je domovem Cary a v Kalifornii, kde zase přebývá Michelle. V nejbližší době je čeká návštěva Cařiny sestry v Los Angeles a nikdo z Delevingnovy rodiny prý ani nemrkl, když Cara oznámila, že přijede i s Michelle. Páreček si rád dopřeje divoké párty, takže se už teď můžeme těšit na další střípky z jejich společného života, které se k nám dostanou.

Jedná se o vskutku sexy pár, který tak trošku boří stereotypy o tom, že hollywoodská hvězda nebo supermodelka musí být nutně heterosexuální. V případě Cary je to pak opravdu velký „průlom“, vzhledem k její rostoucí popularitě a faktu, že její tvář s výrazným obočím už ozdobila desítky celosvětových kampaní (pro značky jako DKNY, Chanel,  Zara, H&M nebo Reserved).

V brzké době očekávejte článek o Caře, kde vám ji blíže představíme a projedeme společně nejzajímavější momenty její kariéry supermodelky.

A pokud vám unikly fotky z basketbalového zápasu, kde to tyhle dvě krasavice tak trošku rozbalily, můžete to dohnat teď.