Elektropopové duo Uh Huh Her, které tvoří Leisha Hailey, představitelka postavy Alice Pieszecki v seriálu The L Word a Camila Grey, vypustilo do světa svůj nový single. Píseň se jmenuje Innocence, tedy nevinnost a je prvním singlem z chystaného alba Future Souls, které by mělo celosvětově vyjít 25. března 2014.

Jedná se o třetí studiové album kapely, která vznikla roku 2007 a kterou tvoří dvě krásné dámy sdílející společně mnohem více než jen hudbu. Že spolu holky chodí prasklo roku 2011, když média obletěla zpráva, že byly Leisha s Camilou vyvedeny z letadla za to, že se na jeho palubě líbaly. Kdoví, co všechno tam prováděly, my na jejich místě bychom také asi řekly jen to, že jsme se „líbaly“. Dnes už se ale můžeme pohybovat pouze na vlnách spekulací, jak to tehdy opravdu bylo.

Leishu jistě znáte z The L Word a pokud je to poprvé, co slyšíte o tom, že tahle herečka má i hudební nadání, můžete být jen překvapené. Jejich tvorba ve vás vyvolá přesně ten pocit, který máte už jen při pohledu na tuhle dvojici, v hudbě se nepřetvařují a je vidět, že se nesnaží kopírovat trendy, ale jedou podle toho, co se líbí právě jim. Na koncertech je doprovází spolupracující hudebníci a historie jejich koncertů se vztahuje především k USA a Kanadě. Holky ale odehrály i turné v Evropě, ukázaly se například ve Velké Británii, Nizozemsku nebo v Německu.

Takže jak jejich nový single Innocence vlastně zní?

Dění kolem Uh Huh Her můžete sledovat na jejich oficiálním twitteru nebo na stránkách MySpace a videa můžete hltat na jejich YouTube kanálu. A jste-li slídilky nejvyššího kalibru, dopřejte si jejich „blízkost“ pomocí Facebooku.

A pro neznalé přidáváme videoklip k písni Not A Love Song, kde můžete obdivovat krásu těchto umělkyň.