Jen FosterAmerická zpěvačka a skladatelka Jennifer Kate Foster, známá spíše jen jako Jen Foster, potěšila své fanoušky novým videoklipem k písni She. Píseň se objevila již v roce 2004 na albu „Everybody´s Girl“, ale dle Jeniných slov je natolik důležitá pro její fanouškovskou základnu, že se k ní stále vrací bez ohledu na to, v jakém tvůrčím období se zrovna nachází. Ke zveřejnění nové tváře She si symbolicky vybrala den svatého Valentýna (14. 2. 2014), jde přeci o oslavu lásky. Videoklip vznikl v rámci kampaně SHE4ME na podporu boje za rovnost v manželství.

Hlavními hrdinkami tohoto 5 minutového klipu jsou Nicole Pacent, americká herečka a zpěvačka známá především díky roli Aster v seriálu „Anyone But Me“ (pro zajímavost producentkou tohoto seriálu je Susan Miller, která se podílela i na tvorbě The L Word) a Gabrielle Christian, herečka pocházející z Washingtonu D. C.. Po jejich boku si dále zahráli Mike C. Manning, Steve Tyler a Barbara Niven. Svatební scény byly natáčeny v Los Angeles v hotelu Andaz West Hollywood, který je v poslední době u osob stejného pohlaví oblíbený, vybírají si ho k pořádání opravdových svateb.

Everybody´s girlBez povšimnutí také nemůže zůstat fakt, že režie se ujala americká režisérka, producentka a scénáristka Nicole Conn, která má na svědomí několik lesbických snímků, z nichž nejznámější je „Claire of the Moon“ (1992). Jejím posledním filmovým počinem je „A Perfect Ending“ (2012) taktéž s lesbickou tematikou. V roce 2004 se objevila v top10 homosexuálních žen showbusinessu.