Proleťme si ve zkratce, co nového je k poslechu od gay ikon Kylie Minogue a Lady Gaga!

Lady Gaga G.U.Y.Lady Gaga jsme se věnovaly v nejednom článku, tak ji přece nebudeme zanedbávat ve dnech, kdy vypustila do světa nový videoklip. Ptáte se k jakému singlu? Od soboty visí na Youtube klip k třetímu singlu alba Artpop s názvem G.U.Y. (Girl Under You) a stihly ho vidět už čtyři miliony lidí. Jak má LG, nebo spíš její režiséři ve zvyku, i tentokrát je to spíš než video krátký film a nesmíme zapomenout zmínit, že v něm kromě G.U.Y. uslyšíte také píseň Venus.

Klip je opět pestrou přehlídkou kostýmů a tanečníků. Fanouškům připomínáme, že 5.10. bude LG v Praze. Už máte lístek?

 

 

cover Kiss Me OnceKylie Minogue vydala zbrusu nové, již dvanácté studiové album, které u nás vyšlo v pondělí 17.3. a zároveň byl tentýž týden spuštěný prodej vstupenek na její pražský koncert. O2 arénu navštíví krátce po Lady Gaga a to konkrétně 21. října. Vstupenky jsou k dostání zde, pozor, chcete-li si vychutnat koncert z prvních řad, raději dlouho neváhejte. A pro zámožnější fanoušky jsou připraveny také VIP balíčky.

Běžně dostupná verze nového cd Kiss Me Once obsahuje 11 skladeb a podílela se na něm celá řada producentů, za zmínku stojí např. Pharrell Williams nebo zpěvačka Sia, která stejně jako Kylie pochází od protinožců z Austrálie. První singl z alba, který se jmenuje Into The Blue, vyšel už koncem ledna, přikládáme video. Z něj ta romantika úplně prýští!

Jste-li Kylie nadšenci, ke zhlédnutí je také krátké video Sexercize z režie Romana Coppoly, ve kterém spolu „cvičí“ i dvě slečny, píseň napsala Sia. O kvalitě či úrovni písní na novém albu by se dalo polemizovat, dnes tu však nepíšeme recenzi. Jen se ptáme, koho si raději pustíte vy? A chystáte se na některý z koncertů?