Když vyslovíme Miss Freedom Night, nevybaví se nám nic jiného, než pražský PM club a pěkné slečny na pódiu, které chtějí vyhrát korunku a dokázat, že právě ony jsou tou nejkrásnější dívkou.

Letošní ročník Miss Freedom Night máme již za sebou, na nás je teď seznámit vás s výherkyněmi a nebude u toho chybět pár fotek z večera 21. března.

Soutěžilo se ve třech kategoriích a výherkyně jsou následující:
Miss Freedom Night 2014 – Míša
Miss Sympatie – Monika
Miss Internet – Terka, která sklidila nejvíce „lajků“ na Facebooku Freedomky

Slečnám gratulujeme!

A jak se dívky blýskly ve volné disciplíně? Výherkyně Miss Freedom Night 2014 Míša ukázala, jak je dobrá ve fotbalovém driblingu, Miss sympatie Monika předvedla přerod z drsňáka v baletku a Miss Internet Tereza se chopila mikrofonu a zazpívala. Mezi další čísla, která si dívky nacvičily, patřilo básnické okénko, vtipná scénka či taneční číslo.

A kolik slečen na finálový večer do PMka dorazilo a jaká panovala nálada? A co měly na sobě soutěžící během promenády v plážovém oblečení? Projděte si galerii!

Více fotek z akce najdete na Facebooku.

A pozor! Všem na závěr připomínáme, že další Freedom Night proběhne 5. dubna v brněnském klubu 7. nebe a poprvé k nám dovezou Smilebox! Na Crazy Smilebox Freedom Night se budete moci vyblbnout v kostýmech před objektivem a ještě si domů odnesete krásné fotky. Vstupné bude klasických 100 Kč a večerem vás provede MC Tezy za djování DJ Henriette.

Crazy Smilebox Freedom Night