Sara a LindaZpěvačka Linda Perry (48) a herečka Sara Gilbert (39) do toho po loňských zásnubách praštily. Dalo by se skoro říct do roka a do dne, protože zásnuby tento pár oficiálně přiznal začátkem dubna 2013 po tříletém vztahu.

Svatba se konala v Malibu v Los Angeles v neděli 30. března 2014. Novomanželky po pořádné slavnostní párty odlětěly na svatební cestu, takže si na jejich vlastní prožitky nebo na fotky ze svatby budeme muset počkat, až se vrátí.

Svatba byla velkou společenskou událostí a byla pojatá spíše jako rockový koncert. Mnoho se zpívalo, mnoho se pařilo. Mezi hosty byl celý moderátorský tým z talk show „Talk“ na televizi CBS, kde je Sara jednou z moderátorek. Její kolegyně se hned den po svatbě v dalším díle rozplývaly nad tím, jak byl krásný obřad i slavnost a jak novomanželky zářily štěstím. Aisha Tyler, jedna z moderátorek, k obřadu řekla:

„Byla to úžasná, úžasná noc. Bylo to nádherné a nad oceánem právě zapadalo slunce. Myslím, že toho o svatbě nemůžeme moc říct, protože chceme, aby o tom mluvila Sara sama.“

Další z moderátotek, Julie Chen, slíbila, že až se Sara další pondělí vrátí, diváci uvidí první fotky ze svatby, takže se máme na co těšit! A kdo byl mezi hosty? Například Steven Tyler (The Aerosmith), hollywoodští herci Tobey McGuire a Juliette Lewis nebo profesionální celebrita Sharon Osbourne, manželka Ozzyho Osbourna.

Takhle si holky vyrazily na nákupy 4 dny před svatbou, 27. března 2014
Takhle si holky vyrazily na nákupy 4 dny před svatbou, 27. března 2014

Jen připomínáme, že Lindina žádost o Sařinu ruku byla vskutku originální a romantická. Linda Saru překvapila během pikniku v parku a zapojila nenápadné „spolupiknikující“, kteří vytáhli hudební nástroje a začali hrát jejich zamilovanou píseň Missing you. Linda si pak oblékla čtyři trička, která na sobě měla nápisy „Will“, „you“, „marry“, „me?“, tedy „Vezmeš si mě?“.  Máme štěstí, že Sara řekla ano a slibujeme, že dodáme fotky ze svatby, jakmile se objeví v amerických médiích!

Pár společně vychovává dvě děti, které má Sara z předchozího vztahu s televizní producentkou Allison Adler, devítiletého syna Leviho (biologickou matkou je Allison) a sedmiletou dceru Sawyer (biologickou matkou je Sara).