Australská modelka Miranda May Kerr (30), která se ještě nedávno objevovala po boku svého manžela Orlanda Blooma (37), se po odloučení rozhodla prožít si všechny své bisexuální fantazie a objevit nepoznané.

S Orlandem byli manželé od roku 2010, mají spolu tříletého syna Flynna, avšak v loňském roce oznámili, že se rozvádí. Nejednalo se o Válku Roseových, rozešli se v dobrém a dnes se zdraví s úsměvem na rtech a polibkem na tvář, jak to předvedli třeba na březnové Vanity Fair Party. Co ale asi Orlando říká na její novou touhu vyzkoušet v budoucnu sex se ženou?

„Cením si jak mužů, tak i žen, chci poznávat. Nikdy neříkej nikdy,“ svěřila se třicetiletá supermodelka poslednímu vydání britského GQ magazínu.

„Randím. Miluji to. Dva šťastní rodiče jsou lepší než dva nešťastní rodiče. Teď nadešel můj čas se bavit a poznávat nové věci. Nesnažím se znovu rychle zamilovat.“ … „Měla jsem pár bláznivých, absurdních návrhů – věci, které byste ani neviděli ve filmu. Nicméně žádná rande naslepo a nikdy negooglím jméno muže před schůzkou.“

Také prozradila, že sex na jednu noc není její šálek čaje. Prý nechala Orlanda čekat celého půl roku, než ho vůbec políbila. Je to ale tvrdý oříšek ta Miranda!

Miranda se na molu pohybuje už od svých třinácti let, její největší sláva nastala, když jí bylo asi třiadvacet, v roce 2006 se stala tváří značky Maybelline a objevovala se celosvětově v magazínech jako Elle nebo Cosmopolitan a rok 2007 pro ni znamenal ještě větší zviditelnění se, proslavila se jako jedna z andílků Victoria’s Secret a stala se tak první Australankou podílející se na kampani této módní značky. Dalším významným okamžikem její kariéry bylo zastupování australského módního řetězce David Jones.

Kerr také založila vlastní značku organických produktů na péči o pleť (Kora Organics) a vydala „poraď si sama“ knihu Treasure Yourself. Časopis Forbes ji zahrnul do svého seznamu nejlépe placených modelek. A pro seriálové znalce – střihla si také roličku v How I Met Your Mother, konkrétně v 10. díle 3. řady. :)