Sara o svatběHerečka Sara Gilbert (39) a zpěvačka Linda Perry (48) stvrdily svoji lásku manželským slibem 30. března 2014. O svatbě jsme vás v krátkosti informovaly v tomto článku, vzhledem k tomu, že si novomanželky odjely užít líbánky, nebyly v té době ještě k dispozici fotky a detaily ze svatby. Ale nyní už je máme ;).

Sara se o svatbě rozpovídala v pondělním vydání talkshow The Talk, kde působí jako jedna z moderátorek, vstup do manželství shrnula jako něco, co nečekala.

„Určitě je to jiný pocit, myslela jsem si, že to asi bude trošku jiné, ale bylo to mnohem víc jiné, než by člověk čekal. Cítíte se jako součást této instituce a cítíte se oficiálně a ‚Raději bych to neměla pokazit!‘. Cítíte se bezpečněji, svým způsobem jako když se tomu opravdu oddáte.“

Obřad se konal na ranči One Gun Ranch v losangelském Malibu, který patří přátelům slavného páru. I přes obavy o počasí nakonec nepršelo a na svatebčany se usmívalo slunce. Vše napřed začalo jako koktejlová párty, pokračovalo se přes hudební vystoupení, kdy Linda na pódiu zazpívala píseň Love od Johna Lennona, pak obřad a po něm veganská večeře.

Nevěsty na sobě neměly sněhobílé svatební šaty a původní oddávající bohužel ze zdravotních důvodů nedorazil, takže zde byl i prvek překvapení v podobě neznámého oddávajícího. Ale vše dopadlo skvěle. O fotky se postarala svatební fotografka Justine Ungaro.

Před samotným obřadem nezpívala pouze Linda, ale celkem 4 různé kapely, z nichž vám možná něco řekne kapela Berlin a jejich zpěvačka Terri Nunn (zavzpomínejte na Top Gun). Vystupující hosté byli pro všechny překvapením, tedy až na Lindu, která je pozvala. Z celebrit se na svatbě objevily spolumoderátorky z pořadu The Talk včetně Sharon Osbourne a od filmování si odskočili například Tobey McGuire nebo Juliette Lewis.

Přejeme páru hodně štěstí, nekončící lásku, pevné nervy a hlavně zdraví. Gratulujeme!