Soutěž byla ukončena a máme tu vyhlášení vítězů! Ti si mezi sebou rozdělí tyto ceny:

Kateřina K., Karlovy Vary – duhový prsten
Radka H., Ostrožská Nová Ves – kniha Budu zářit od Edity Svatošové
Monika L., Chrudim – duhové kšandy
Martin M., Praha – duhový náramek

a volný vstup na brněnskou párty na DRÔLE si vysoutěžily
Viera K. z Brna a Lucie N.

Redakce Queermag.cz gratuluje vítězkám/vítězům a přejeme, ať si výhru každý z vás náležitě užije. Soutěžím zdar!

________________________________________________________________

Ať už patříte mezi naše pravidelné čtenáře nebo na tuhle stránku zavítáte jen jednou za čas, máme pro vás dárky k našim druhým narozeninám, které slavíme právě dnes, 23. dubna 2014. Před dvěma lety jsme začaly články o novém albu Scissor Sisters  a druhé sérii britského seriálu Lip Service, to byly naše úplně první články. Po zprávách ze světa jsme začaly přidávat také povídky a příběhy z per vás čtenářek, pozvánky na rozličné queer akce a fotoreporty a ankety z nich a odvážily jsme se pro vás vyzpovídat i pár queer osobností.

Co vás zajímalo nejvíc?

Tři nejčtenější články vůbec ukazují, že se rádi bavíte – zaujala vás nečekaná gay žádost o ruku ve společnosti Google, erotická povídka Ranní orgasmus a vykutálená spekulace o tom, jak by vypadal The L Word s českým obsazením.

Do TOP 10 se vešel také report z Prague Pride 2012, článek o tom, nakolik souhlasí skutečné lesby s vyobrazením lesbického sexu ve snímku Život Adele nebo rozhovor s Nikol Autratovou, která vede facebookovou stránku Lesby Sobě.

Že drby vládnou světu jsme si mohly ověřit na čtenosti článků o coming outech celebrit, nejvíce vás zaujala Michelle Rodriguez a Ellen Page. Vaše srdce si jednoznačne získala Miroslava Fáčková, na jejíž povídky jste leckdy týden co týden netrpělivě čekaly a která doufáme zase brzy vypustí další silný L příběh do našeho malého queer rybníčku.

V redakci tomu nemůžeme uvěřit, že to s námi táhnete už dva roky a že jste nejen naší inspirací pro další články ale i tvrdými kritiky a dáváte nám svoji zpětnou vazbu tak dlouho. A že vás hlavně pořád bavíme a že jste s námi vydrželi :). Teď je čas vás za to odměnit!

A co pro vás máme?

Krásné duhové předměty z eshopu Rainbow-shop.cz a lístky na brněnskou L párty DRÔLE pro zábavychtivé slečny a ženy, která se uskuteční 24.5. 2014 v klubu Eleven. Ideální kombinace pro ty z vás, které nemáte ten správný duhový doplněk na akci, zároveň vám ale dáme na vybranou, která výhra by vás potěšila víc (přecejen ne všichni bydlí v evropském velkoměstě a největší moravské vesnici jménem Brno). Rainbow-shop do soutěžě věnoval duhový prsten, silikonový náramek hrdosti, veselé kšandy a kdo má duhu spíše v duši, toho třeba potěší kniha Budu zářit od Edity Svatošové.

Ty z vás, které upřednostní trsnout si v přítomnosti mladých krásných dam v nově otevřeném klubu Eleven v centru Brna, se mohou zase začít před zrcadlem chystat na čtvrtou edici párty DRÔLE s podtitulem Let’s dance, kde se tentokrát budeme moct naučit, jak se tancuje New Style Hustle! Ve hře jsou dva lístky zdarma.

V kontaktním formuláři zadejte do předmětu heslo Soutěž Rainbow-shop.cz nebo Soutěž DRÔLE a do zprávy pak vaše odpovědi na soutěžní otázky níže. Nápovědu najdete na stránkách Queermag.cz, Rainbow-shop.cz i na facebookovém profilu party DRÔLE.

Soutěžní otázky:

1. Vyjmenujte alespoň tři názvy povídek od Mirky Fáčkové, které vyšly na Queermag.cz

2. Jak se jmenuje naše bLogerka, která píše svérázný bLog o módě?

3. Kolik má v nabídce Rainbow-shop.cz prstenů a náramků?

4. Kde se konaly předchozí díly párty DRÔLE?

 

Cen je tedy celkem 6 a soutěž uzavřeme v neděli 27. dubna ve 23:23.

Na závěr bychom chtěly poděkovat také majitelům projektů Rainbow-shop.cz a DRÔLE party za ceny, které poskytli do této soutěžě. A děkujeme všem čtenářům a snad se brzy někde shledáme! :)