Queer Noises zvou do pražského klubu Final na oslavu svých pátých narozenin. A jak lépe je oslavit, než BDSM workshopem a live koncertem!

Queer Noises May

Co návštěvníky čeká? Budete si moci vyrobit BDSM pomůcky z duší od kol a dalších nekožených materiálů – DIY orgasmus. Vše záleží jen na vaší fantazii, mohou to být pouta, důtky, plácačky, obojky, masky, …
Svépomocí zrecyklujete mnohdy nevyužitý materiál a také snížíte zisky sexshopů, které několikanásobným navyšováním ceny snižují dostupnost SM pomůcek pro většinu lidí. Proto se dostavte 9.5. do Final Art Music Clubu na ulici Příběnická 8 v Praze 3 a to nejlépe v 18 hodin, kdy workshop začíná.

Ochuzeni nebudete ani o hudební program! Od 21. hodiny zahraje rakouská kapela Jimmy und die Stricherjungs electropop-šanson a od 22 hodin budou do rána hrát DJ Trap Paranoia DJs.

Slova organizátorů zní „nebojte se přijít – nikdo vás nekousne ani nezbije ….pokud nebudete chtít. :)“ Akci na Facebooku najdete na www.facebook.com/events/498937363548856/. Vstup činí 100 Kč  s letákem, bez letáku si připočtěte 50 Kč.

Vyrobte si vlastní pomůcky!