Lily Allen jako AmorNa první pohled nemá zmrzlina Cornetto s lesbickou tematikou asi moc společného, snímek s názvem 40 Love vás ale zkusí příjemně překvapit svou historií vzniku jedné lásky, která se zažehla na nečekaném místě díky velmi nezvyklé situaci. Svoje si přisadila také britská zpěvačka Lily Allen, která si ve filmu zahrála amora v podobě ošetřující lékařky a zároveň se stala vypravěčkou příběhu.

Snímek čítající necelých 9 minut začíná vyprávěním o tom, jak se seznámí čárová rozhodčí tenisu a krásná vycházející tenisová hvězda, která na první pohled oslňuje svým exotickým latino zjevem a mnozí by u ní mohli vidět i podobu na Jennifer Beals. Jejich první přímý oční kontakt ale nezpůsobí výbuch lásky, ale spíše vzteku na straně tenistky Maríe.

Jedná se v podstatě o velmi dlouhou reklamu na zmrzlinu Cornetto, která patří do série krátkých minipříběhů s názvem Cupidity. Pokud vás zajímají další videa z této řady, najdete je na youtube profilu Cornetta. Je sympatické, že v příběhu se nebojuje za LGBT práva, ale láska mezi dvěma mladými dívkami se ukazuje taková, jaká dokáže být – přímočará a nečekaná.

Ne všechno je prostě takové, jak se může na první pohled zdát.