Tisková zpráva:

Minulý týden v sobotu proběhlo již čtvrté vydání úspěšné brněnské lesbi párty DRÔLE. Klub Eleven se postupně zaplnil holkami z Brna a okolí a tančilo se až do brzkých ranních hodin. DRÔLE se postupně dostává do obliby a účast se zvyšuje a je vidět, že se akce stává stálicí na české klubové lesbi scéně.

Párty měla bohatý program, který propukl úderem půlnoci. Účastnice nejprve zhlédly vystoupení tanečního dua předních českých tanečnic, po kterém následoval malý taneční workshop, některé zájemkyně měly možnost naučit se pár základních kroků stylu New style hustle. V průběhu večera pak proběhla soutěž, jejíž vítězkyně získaly redbullovou loď a šperky od Double Bubble.

Součástí večera byla i malá vědomostní soutěž s otázkami z eL světa. Její výherkyně získala láhev sektu. Během celého večera se na plátně promítaly fotky z minulých akcíi a také DRÔLE promo video. Akce se koná přibližně každé tři až čtyři měsíce a další je naplánovaná na září/říjen. Podívejte se, jak to tam vypadalo v našem fotoreportu.