Lily Allen jako Beyoncé v klubu G-A-Y
Lily Allen jako Beyoncé v klubu G-A-Y

Britská popová hvězda Lily Allen se vyjádřila na adresu Beoyncé, že kvůli ní by klidně změnila svou orientaci. Heterosexuální zpěvačka, která je velkým podpůrcem LGBT komunity, takto zažertovala, když přišla řeč na světovou jedničku R’n’B v rozhovoru pro deník The Sun.

“Změnila bych orientaci kvůli Beoyncé,” řekla. “Myslím, že naše děti by spolu vypadaly vážně dobře.”

Nebylo to přitom poprvé, co se Lily Allen vyznala ze své lásky a obdivu k čokoládové divě, která se letos v lednu společně s manželem Jay-Zem těšila z druhých narozenin dcerky Blue Ivy Carter. Během dubna totiž v londýnském klubu G-A-Y vystřihla svoji verzi Beyonciny písně Drunk In Love a na zpěvačku se odkazuje také ve svém tracku Sheezus.

Obě dvě zpěvačky přitom stojí za LGBT komunitou a odmítají šikanu a omezování lidských práv v této oblasti. Beyoncé využila například své písně Single Ladies, kde vyzývá všechny k tomu, aby se nebáli manželství. Během výzvy proti homofobii, která loni zaplavila facebook, přidala svůj názo „If you like it you should be able to a put a ring on it“, tedy „Pokud se vám líbí, měli byste být schopni jim navléknout prsten,“.

Lily Allen si zase zahrála na amora v nedávném videu o vzniku jedné lesbické lásky a v březnu se připojila ke kampani Amnesty International na podporu práv LGBT Rusů.

Na skoro-závěr si připomeňme All The Single Ladies, ale tentokrát ve videu bez Beyoncé. Jednalo se o flashmob v San Franciscu, během kterého došlo ke gay žádosti o ruku. Snad do toho už pánové praštili!

A na úplný závěr přidáváme vtipnou fotku z Lilyina twitteru, kterou jsme našly na síti, je z květnové gala akce Met Ball z Metropolitní opery v New Yorku, kde je vyfocená s modelkou Carou Delevingne, kterak je položená na přebalovacím pultu. Ehm :).

Cara Delevingne a Lily Allen