Bisexuální herečka Evan Rachel Wood, která před pár dny ohlásila odloučení od svého manžela Jamieho Bella, se stala okamžitě terčem bulváru, který ji dal dohromady s Michelle Rodriguez. Prý spolu před třemi týdny odcházely z akce „An Evening With Women“ („Večer se ženami“) z losangelského Gay & Lesbického centra a měly se k sobě.

Evan Rachel Wood se k téhle „kachně“ minulý týden docela vzrušeně a naštvaně vyjádřila na svém twitteru, kde se za každou cenu snažila něco takového vyvrátit. Její argumenty jsou jasné, ovšem její urputnost je tak výrazná, že to spíš vypadá, že proti Michelle Rodriguez něco má.

Herečky se přitom na večeru potkaly, neodcházely ale spolu a Evan Rachel Wood argumentuje tím, že na videu, kde se před odchodem zdraví s fanoušky, je sama a tedy i sama odešla.

A proč se vlastně spekuluje zrovna o Michelle Rodriguez?

Ta se nejspíše ve špatném rozešla s britskou modelkou Carou Delevingne, jejichž vztah se provalil začátkem tohoto roku. O rozchodu se spekuluje kvůli portrétu modelky, který Michelle Rodriguez vrátila agentovi autorky Bambi Grafitti, která v minulosti portrétovala například Brada Pitta, Amy Winehouse nebo Rihannu.

Portét Cary Delevingne
Takhle podle některých zdrojů portrét modelky vypadal.

Podle agenta Lennyho Villy byl prý obraz vrácen se vzkazem „No longer required“, tedy „Už není potřeba“. To by naznačovalo, že se dvojice rozešla ve zlém a Michelle už o Caře nechce ani slyšet.

„Žádné stížnosti jsme nedostali,“ uvedl Lenny Villa. „Jen poznámku, že už není potřeba. Nikdo nikdy nevrací Bambi. Jsem zmatený, ale prodám to znovu. Lidé na její práci stojí fronty.“