Otec s dcerou na předávání cen Emmy 2013Rapperka Angel Haze , o které jste se mohli dočíst více v souvislosti s její coververzí písně Same Love od Macklemore & Lewis, má novou přítelkyni a není to jen tak někdo. Pokud vám příjmení Baldwin evokuje slavné herecké sourozence Aleca, Williama a Stephena, už stačí jen vybrat toho nejslavnějšího. Blonďatá rebelka Ireland Baldwin (*1995) je totiž jedinou dcerou Aleca Baldwina a Kim Basinger, kteří se rozvedli roku 2002.

Ireland, která se věnuje modelingu,  sice ještě na jaře tohoto roku chodila se Slaterem Troutem, v březnu se ale rozešli, prý kvůli tomu, že Ireland nemůže stíhat školu, modeling a ještě přítele. Teď to ale vypadá, že stačí jen najít někoho, kdo za ten čas bude stát. S Angel se totiž vídají velmi často a střípky ze svého vztahu poctivě zveřejňují na svých profilech na twitteru. Pár si dokonce pořídil stejné tetování s nápisem „We can be heroes“ (text písně od Davida Bowieho).

Twitter1

Twitter2

Twitter3

Zatímco Angel se vyoutovala jako pansexuálka s androgynním stylem, Ireland se ke své orientaci nevyjádřila. Podle toho, co se však na jejím twitteru dá najít, to asi neřeší, nebo to aspoň doposud neřešila. Zajímavé je, že její otec Alec Baldwin se na adresu homosexuálů už párkrát vyjádřil ne zrovna lichotivě, například použitím nehezké nadávky vůči paparazzimu, který podle Baldwina překročil meze soukromí, nebo hádkou na twitteru s neúspěšným prezidentským kandidátem Mittem Romneym.

Je otázka, jak se sám vyrovnává s tím, že se jeho dcera zbláznila do ženy. Samozřejmě, nemusí to být nic vážného, i tetování jde odstranit…

A jakou hudbu vlastně Angel Haze tvoří? Podívejte se na videoklip k písni Battle Cry, kde se spojila s australskou zpěvačkou Siou (mimochodem také vyoutovanou).